http://g.mynet.com/i/87/97784_0.jpg http://g.mynet.com/i/86/97783_0.jpg http://g.mynet.com/i/85/97782_0.jpg

Bu konu 2910 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
Kumdan Atatürk Portreleri 2910 Reviews

Konuyu değerlendir: Kumdan Atatürk Portreleri

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2910 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart Kumdan Atatürk Portreleri

Zonguldak'ta bir ressam kendisinin bulduğu yöntemle doğal kumlardan Atatürk portreleri yaptı. Ressam Harun Toksoy, muhteşem bir görüntü oluşturan portrelerin yıllarca, hatta asırlarca solmadan, renk atmadan, saklanabildiğini söyledi.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kumdan Atatürk Portreleri

Kategori: Atatürk'ün Hayatı

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 5

Görüntüleme: 2910

Nazlımcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    111
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    591
    @Nazlımcan

Ressam Harun TOKSOY'un ellerine sağlık mükemmel ötesi şeyler bunlar, sanada paylaşımların için ayrıca teşekkür ederim azpercan ).(

harun36 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @harun36

Standart teşekkürler

Eserlerimi bu sitede görmek beni çok mutlu etti. bende aslen kars / sarıkamış lıyım. güzel paylaşımlarda bulunmak dileği ile. Selam ve dua ile Harun TOKSOY (ressam)

yucel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    284
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    548
    @yucel

Alıntı harun36 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Eserlerimi bu sitede görmek beni çok mutlu etti. bende aslen kars / sarıkamış lıyım. güzel paylaşımlarda bulunmak dileği ile. Selam ve dua ile Harun TOKSOY (ressam)
    siz ciddimisiniz?eğer bu doğruysa hoş geldiniz sitemize

"Kutsal Toprak Ana, ağaçlar ve tüm doğa, düşüncelerinizin ve yaptıklarınızın şahididir..."

Winnebago Bilge Sözü

Nazlımcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    111
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    591
    @Nazlımcan

Alıntı harun36 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Bu eserlerin sahibi gerçekten siz misiniz? Yürekten kutluyorum. Emeklerinize sağlık, Kars/Sakıramış bizim memleketimiz gururumuzsunuz çok teşekkürler. Şu an ne diyeceğimi bilemiyorum...

Sağolun varolun hep bizlerle olun, gönüllerde tahtı zaten kurmuşsunuz. Başımızın üstünde yeriniz var hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz

harun36 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @harun36

Standart farklısınız

birçok form sitesinde resimlerim sergileniyor. ama bu sitede görünce sarıkamışta yayıklı köyünde çocukluğum aklıma geldi. benim için karsın, ığdırın,ardahanın hiçbir farkı yok, insanı da güzel memleketimin saf ve temiz yürekli mert insanlarıdır. inanıyorumki bu işi başarıyorsam birazda sizin adınıza memleketimin adına başarıyorum. basın beni zonguldaklı ressam diye lanse etti ama gittiğim her yerde memleketimi, özelliklede insanını, samimiyetini, güzelliğini sevecenliğini anlatıyorum. değerli hemşehrim, hemşehrilerim benim sizden tek ricam, birbirinizi destekleyin yüceltin, kültürünüzü yaşayın ve yaşatın. memleketimin sitelerinin birçoğuna bu mesajı bırakıyorum. istanbul ve ankarada açtığım sergilere yöremiz derneklerini davet ediyorum. lakin elazığlılar derneğine varana kadar gelen oluyorda bizim yöremizin derneklerinden ses seda yok. hiçbirzaman küsmedin darılmadım, yılmadım gelmedikleri halde davet ettim ve edeceğim. ama bunu kurduğunuz bu siteler aracılığıyla yayın. yoksa dernek kurmanın ve kültürü yaşatma girişiminin hiçbir faydası olmaz. biliyorumki yöremiz derneklerinin birçoğuda kahvehane işletmeciliğinden başka birşey yapmamaktadır. bu konuları dile getirin. hepinizi Allah a emanet ediyorum. selam ve dua ile, sağlıcakla kalın.

Etiketler