Müsait Bir Yürek Acısında İndirirmisin Beni ? Elveda Yol ayrımı çoktan gelmiş degeçmiş bileİneceğim son durak gelmişte ben uyumuş kalmışımCamın ardındaki renkli dünyalara daldımKaçırdım ineceğim yeri Şimdi müsait bi yürek acısında indirirmisin beniYolculuk çok güzeldi sağ olHiç ağlamadım (yalan) hiç üzmedin beni (yalan) hiç yakmadın canımı(yalan…) Çok ama çok sevdin beni (YALAN…Söyleyebileceğin…üstelik utanmadan söylediğin bir yalan) Merak etme ben buradan sonrasını biliyorumYürürüm evime

Bu konu 1824 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Müsait Bir Yürek Acısında İndirirmisin Beni ? 1824 Reviews

Konuyu değerlendir: Müsait Bir Yürek Acısında İndirirmisin Beni ?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1824 kez incelendi.

çiçek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    38
    Konular
    5
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @çiçek

Standart Müsait Bir Yürek Acısında İndirirmisin Beni ?

Müsait Bir Yürek Acısında İndirirmisin Beni ?
    Elveda

Yol ayrımı çoktan gelmiş degeçmiş bileİneceğim son durak gelmişte ben uyumuş kalmışımCamın ardındaki renkli dünyalara daldımKaçırdım ineceğim yeri
    Şimdi müsait bi yürek acısında indirirmisin beniYolculuk çok güzeldi sağ olHiç ağlamadım (yalan) hiç üzmedin beni (yalan) hiç yakmadın canımı(yalan…) Çok ama çok sevdin beni (YALAN…Söyleyebileceğin…üstelik utanmadan söylediğin bir yalan) Merak etme ben buradan sonrasını biliyorumYürürüm evime kadarBen bu yollardaki cam kırıklarını tanıyorumYolara dökülmüş acıtan dikenleri biliyorumDaha önceki parçalanmış ayaklarımdan kalan kanlar kurumuş ama izleri kalmışBen o çizgileri takip ederimSen sakın üzülme

Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim
    Gerçekten çok sıkıldımGitmeye hiçbir zaman cesaret edemedimKorktumDüşmekten ,yalnız kalmaktan , saplantılı düşlerimden korktumSeni kaçıp sığınacağım günahlarımdan af dileyeceğim mabet bildimNedense tüm günahlarımıda seninle işledim…UtanıyorumYalnızlığımdanKorkuyorum hemde daha fazla tüm korkularımdan KandımkandırıldımÜstelik sen kandırmak içinde hiç çaba sarfetmedinki…Tüm suç benimBen tüm yalnızlığımı hak ettimRenkli gözlerinde renkli hayallere daldımOysaki senin bir suçun yoktuBen kendi uydurduğum aşk masalına inanmıştım…Hani masal olacaktık seninleŞimdi koca bi yalan olduk

Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim…
    İnanmıyorum artık mutluluklaraİnandığım tek şey su rengi tuzlu gözyaşlarımGözyaşlarımla yıkayacağım kalbimiBaşka bir çaremde kalmadıDirenmelerim boşunaSen çok sevmiştin ya beni (YALAN) Şimdi canın acıyacak ya (yalan),için parça parça olacak ya (yalan) sakın üzülmeBen senden önceki yoluma devam edeceğimEmin adımlarla yürüyeceğimSonra uzun yolculuklardan sonra kendime varacağım O vakte kadar yalın ayak yürüyeceğimSen beni indir müsait bir yürek acısındaBen kendi derdime ortak olacağımBomboş çocuksuz bir parkta bırak beniBen biraz geleceğin yalnızlığını seyredeceğimBiraz çocukluğuma ağlayacağımbiraz yitirdiklerime biraz karanlık gecelerime biraz güneşleri batmış günlerime ağlayacağımSana hiç ağlamayacağım (yalan) ,seni bundan sonra hiç düşünmüyeceğimGömeceğim kalbimi gömdüğüm yere Seni unutacağım (yalanyok hayır gerçek) Zamanımı alacak ama unutulacaksınSenden bana bir tek yalanlar miras kalacak

Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim
    Keşke sevdim bir zamanlar seni ama bitti şimdi deseydin…Keşke bu kadar değersiz görmeseydin önünde dağlar gibi duran yürekli sevgimiŞimdi sevgin bir kambur sırtımda…Taşıyacağım ömrümce yalandan sevginiİnsanlardan gizlemeye çalışacağımKahretsinki herkes görecek o kamburuBen ardımda saklıyorum sanarken görünecekGözyaşlarım içime akıyorHiç bir merhem çare olmuyor yüreğimin acısına Seninlede yalnızdımama bu yalnızlık zor geldi banaTüm zorları başardım ya hayatta Şizofren sevdam terk etmiyor içimden beniDönüşü olmayacak bir yola girdimZaten sevgimiz asla kesişmeyen paralel yollardı birbirineVe biz hiç bi zaman kavuşamadık bizeİstemiyorum artık renkli gözlerniSöylemeyeceğim artık sana en güzel aşk sözleriniYalvarmayacağım bu sefer ardından…Bu sefer gurur yapıcak bir durum yok…Bıçak gibi kesildi sevda bağlarıBu sefer başka bir tenin kokusu bulaştı bizeKaldıramaz bu aşk bu lekeyiKaldıramaz bu sefer bu kalp başka kalbin kırıntılarınıÜstelik seni kandıran o tene nefret bile duymuyorsun…Üstelik saçma bir tek geceyi bana tercih ediyorsun…

Bu sefer dur demiyeceğim sanaBu sefer kapattım kapılarımı açmıyacağım sana…Bu sefer yoksun gözümdeMüsait bir yerde indir beniBen bundan sonraki yolculuklarımı kaçak yapacağımBir trenin kompartımanlarda kaçak bir yolcu olacağımHiç bir biletçi bulamayacak bu kaçak sevdalı yolcuyuHiçbir yolcu görmeyecek bu kaçak yolcunun yüzünü , hiçbir zaman duyamayacak bu yolcunun kokusunu kimse
    Hadi şimdi indir beni müsait olmayan bir yerde…

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Müsait Bir Yürek Acısında İndirirmisin Beni ?

Kategori: Aşk Hikayeler

Konuyu Baslatan: çiçek

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1824

Gara Lele
    Gara Lele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eline emeğine sağlık sagolasan