PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şunu Şuna Tercİh Ederİmm

Emine
06.01.10, 02:20
Şunu Şuna Tercİh Ederİmm
oyunumuzun kurali iki cumleden olusan tercih olacaktir
Ben Basliyorum

YAŞAMAKTANSA ÖLMEYİ TERCİH EDERİM
Hadi devm edin

Emine
06.01.10, 02:20
sevmekteNse sevLmei tercihe ederm

Emine
06.01.10, 02:21
askimi paraya tercih ederim

Vuslata Hasret
06.01.10, 02:22
alçalmaktansa aç kalmayı tercih ederim

GenceŞair
06.01.10, 02:29
şiiri, şairliğime tercih ederim:D:D:D

Nazlımcan
06.01.10, 14:30
Siyahı - beyaza, yalanı, doğruya, hayali gerçeğe, yaşanmamışlığı - yaşamaya, düşmanlığı - dostluğa, ağlamayı - gülmeye, boşlukta sallanmayı - hayırlı işlere .............................. .... karektersizliği - adam gibi adam olmaya tercih ederim....

Tercih edilecek o kadar çok şey var ki!

Önemli olan tercih etmek değil, tercih ettiğimiz şeyin ne olduğunu iyi bilmektir ;)

aZaT07
06.01.10, 14:48
Siyahı - beyaza, yalanı, doğruya, hayali gerçeğe, yaşanmamışlığı - yaşamaya, düşmanlığı - dostluğa, ağlamayı - gülmeye, boşlukta sallanmayı - hayırlı işlere .............................. .... karektersizliği - adam gibi adam olmaya tercih ederim....

Tercih edilecek o kadar çok şey var ki!

Önemli olan tercih etmek değil, tercih ettiğimiz şeyin ne olduğunu iyi bilmektir ;)

Ne o NazLımcan? DostLarından veya dost biLdikLerinden bu kadar çok kazık mı yedin de "düşmanLığı dostLuğa tercih ediyorsun? Tabii bir de işin garip tarafı var. İnsanım diyebiLecek her canLı, "güLmeyi tercih eder" diye düşünüyordum. Oysa siz, ağLamayı da güLmeye tercih ediyorsunuz.... :O
:O:O:O Tuhaf bir durum bu.... :O:O:O

Nazlımcan
06.01.10, 14:58
Ağlamaktansa, gülmeyi ...................... tercih ederim anlamında kullanmıştım Azat abi ama hata yapmış olabilirim doğrudur.

Düşmanlarımı Allah'a havale eder, dostlarıma ise ömrümü seve seve veririm.

Bu anlamlarda kullanmıştım ;)
(f)(f)

Aydın
06.01.10, 16:41
emine demiş ki:

YAŞAMAKTANSA ÖLMEYİ TERCİH EDERİM
Hadi devm edin [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][/I][/B][/QUOTE]

naaptın sen yaa??
daha ilk tercihte olayı bitirmişsin.. ben ne desem boş artık :-#

yucel
06.01.10, 17:19
aşağıda olmaktansa,yüksekte olamayı terciğ ederim(ağrı dağında mesela) :D

BeeLaa
06.01.10, 17:27
Karinca™ i KaCaK™ e tercih ederim :D

Nazlımcan
06.01.10, 17:30
AKUT'lar Yüksek Uçar Yücel, başarılar...
Çok kutsal bir görevi yapıyorsun bana göre sen erişilmez yerlerdesin. Allah razı olsun...

Dilerim hep yükseklerde ol her zaman, her yerde... (Biraz tezahurat gibi oldu ama) :D

Nazlımcan
06.01.10, 17:32

Onlarda seni tercih ederler bundan hiç kuşkum yok Muhteşem Üçlüler :D İşte dostluğun resmi budur, tebrikler BeeLaa (f)(f)(f)

yucel
06.01.10, 17:33
AKUT'lar Yüksek Uçar Yücel, başarılar...
Çok kutsal bir görevi yapıyorsun bana göre sen erişilmez yerlerdesin. Allah razı olsun...

Dilerim hep yükseklerde ol her zaman, her yerde... (Biraz tezahurat gibi oldu ama) :D

tşk.nazlımcan,sizlerdende allah razı olsun dualarınızla bizi desteklemeniz bile yeter.(ayrıca bu gazla everestte çıkarım herhalde:D)

Nazlımcan
06.01.10, 17:47
tşk.nazlımcan,sizlerdende allah razı olsun dualarınızla bizi desteklemeniz bile yeter.(ayrıca bu gazla everestte çıkarım herhalde:D)

Everest, dünyanın en yüksek dağı (Himalayalar’da) ancakk inan bana, sizleri hep duygulanarak izler, takdir ederim. Bende gönüllüyüm (Üniversite Kulübünde). Sen gibi, sizler gibi olmam mümkün değil hatta imkansız ama AKUT'ta rahatlıkla ve tüm yüreğimle gönüllü olarak çalışabilirim :D

Bu harika birşey ve biraz Türkiye kültürü ile konuşayım bu hizmetin bu cesaretin yanında Everest (Himalaya) bile dize gelir. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Bu vesile ile sen ve arkadaşlarına başarılar diliyor, kutluyorum...
Sen zaten zirvedesin, yükseksin, yüksektesin... (f)(f)(f)

Karınca™
08.01.10, 01:10

BeeLaa 'yı Kaçak™ 'a tercih ederim :D

Not: BeeLaa, haberin olsun, Kaçak™ bizi benzetecek :P

Emine
09.01.10, 20:55
bmw yi, mercedese tercih ederim :D

Nazlımcan
10.01.10, 00:53
Ben artık tercihlerimi şaşırdım "HÜKÜMSÜZDÜR" !
:$:P:(

SaiL
10.01.10, 12:07
şanslı olmaktansa başarmayı tercih ederim

Emine
10.03.10, 18:22
milyarlarida verseler azeribalasini kimseye degismem hic bir siteyide tercih etmem :D

Azeribalasi
10.03.10, 19:35
Kavgadansa Huzuru Tercih Ederim...

Emine
10.03.10, 20:47
Kavgadansa Huzuru Tercih Ederim...

insallah adminim tercihin olur

bende dondurmayi lahmucuna tercih ederim :D