BAŞSAĞLIĞI Başta Sahübel-Zeman Hz. Mehdi (A.C.F.) olmak üzere tüm müctehitlerimize,seyyitlerimize ve Ehli- Beyt Dostlarına, İmam Huseyn ve 72 yareninin şehadet yıldönümünde başsağlığı diliyorum. “Hz İmam Hüseyin-sa- hür yaşama okulunun kurucusudur”. “Hz İmam Hüseyin’in-sa- kıyamı ve Aşura hareketi, Müslümanlara hürriyet ve özgürlükten yana olma ve inanç uğrunda direnme dersi vermiştir. İmam Hüseyin-sa- Tagutlara karşı mücadelede ölümsüz bir örnektir”. '' İmam Hüseyin-sa- gerçekte

Bu konu 1040 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
BAŞSAĞLIĞI 1040 Reviews

Konuyu değerlendir: BAŞSAĞLIĞI

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1040 kez incelendi.

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Standart BAŞSAĞLIĞI

BAŞSAĞLIĞI
    Başta Sahübel-Zeman Hz. Mehdi (A.C.F.) olmak üzere tüm müctehitlerimize,seyyitlerimize ve Ehli- Beyt Dostlarına, İmam Huseyn ve 72 yareninin şehadet yıldönümünde başsağlığı diliyorum.

“Hz İmam Hüseyin-sa- hür yaşama okulunun kurucusudur”.

“Hz İmam Hüseyin’in-sa- kıyamı ve Aşura hareketi, Müslümanlara hürriyet ve özgürlükten yana olma ve inanç uğrunda direnme dersi vermiştir. İmam Hüseyin-sa- Tagutlara karşı mücadelede ölümsüz bir örnektir”.

'' İmam Hüseyin-sa- gerçekte hürriyetçilik mektebinin ilk kurucusudur. O bu kıyamıyla bize düşmandan nasıl kurtulabileceğimizi, kendi ve yakınlarının canlarını feda ederek öğretti. Böyle bir ders elbette ki ölümsüz olur”

“Hz İmam Hüseyin-sa- bu kıyamını iyiye davet ve kötüden sakındırma uğruna başlattığını bildiriyor. Buna göre Müslümanların da bu yolu ve bu hareketi devam ettirmeleri gerekiyor. ”

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: BAŞSAĞLIĞI

Kategori: İslamiyete Dair Herşey

Konuyu Baslatan: Aybalam76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1040

Kralların taçları beni bağlar büyümü
    Orduları açamaz gönlümdeki düğümü
    Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü
    Bin cihana değişmem şu öksüz TÜRKLÜĞÜMÜ..

Etiketler