26 parmağıylada grur duyuyor! '26 parmağıyla' gurur duyuyor Hindistan'ın Goa bölgesinde yaşayan Heramb'ın bu olağandışı durumu, el ve ayaklarına uygun eldiven ya da terlik bulamayacağı anlamına geliyor http://www.moralhaber.net/resimler/haberler/44407.jpg

Bu konu 1396 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
26 parmağıylada grur duyuyor! 1396 Reviews

Konuyu değerlendir: 26 parmağıylada grur duyuyor!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1396 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Unhappy 26 parmağıylada grur duyuyor!

26 parmağıylada grur duyuyor!
    '26 parmağıyla' gurur duyuyor

Hindistan'ın Goa bölgesinde yaşayan Heramb'ın bu olağandışı durumu, el ve ayaklarına uygun eldiven ya da terlik bulamayacağı anlamına geliyor

Hindistan'ın Goa bölgesinde yaşayan Haramb Ashok Kumthekar, '26 parmağıyla' gurur duyuyor
    22 yaşındaki Heramb'ın bu olağandışı durumu, el ve ayaklarına uygun eldiven ya da terlik bulamayacağı anlamına geliyorAncak Hintli genç için asıl rahatsız edici olan, Guinness'in en fazla parmağı olan kişi ünvanını elde edememiş olmasıZira Haramb'ın bazı parmakları, farklı kemiklere sahip olmasına rağmen yapışık sayılıyor
    Guinness'in bu alandaki rekoru, yine Hindistan'dan birine aitKalküta'daki 13 yaşında bir çocuğun ellerinde 12, ayaklarında ise 13 parmağı varHaramb, Guinness rekorlar kitanına giremese de, Hindistan'da Guinness'in muadili olarak görülen Limca rekorlar kitabına girmeyi başardı
    Fiziksel durumundan asla sıkıntı duymadığını anlatan Haramb, 'fazla parmaklarından' gurur duyduğunu, bu durumu bir musibet değil, armağan olarak değerlendirdiğini kaydetti

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 26 parmağıylada grur duyuyor!

Kategori: Enteresan,Yaşanmış Olaylar

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 1396

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

ya zaten boyle normal disi yaradilislar nedense hep ya hindistanda oluyor ya cinde oluyor
    acaba bunlar allaha inanmiyorda ondanmiki boyle allah bunlara ceza veriyor
    anlamiyorumki ben musluman ulkerde hic boyle bir sey yok varsa bile cok az ben biryerde
    gormusdum hindistanin bir yerinde isde cocuk yilan di ya resmen tovbe tove
    al isde bununda 26 parmagi var allahin emrine kurban olayim putlara tapmanin sonucu sanirim

Nazlımcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    111
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    593
    @Nazlımcan

Azpeeercaaaaan nerden bulursun yaaa helal sana, ilginç resimler insanın durup durup haline şükredesi geliyor.

İnsanların canlarından bıkıp, birbirlerine dalaştığı zamanda 26 parmağı ile mutlu olmasını bilen birini candan kutluyorum ben.

Bazen ders alabilmeli kıssadan hisselerle değil mi

Teşekkürler

Etiketler