http://farm4.static.flickr.com/3188/2986997466_3696f3d3e3_m.jpg Merhaba Arkadaşlar, Asus'un yeni piyasaya süreceği cihazı ile bilgi topladım ve sizlerle paylaşmak istedim Pil dahil 105 gramlık ağırlığa sahip olan ürünün 1100mAH Li-Ion pili bulunuyor Pil dahil 105 gramlık ağırlığa sahip olan ürünün 1100mAH Li-Ion pili bulunuyorHer şey iyi güzel de beyaz renk iyi durmamış diyenler için dipnot olarak siyah renk seçeneği bulunacağını da belirtelim

Bu konu 3752 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Yeni Asus P552w İnceleme 3752 Reviews

Konuyu değerlendir: Yeni Asus P552w İnceleme

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3752 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart Yeni Asus P552w İnceleme

Merhaba Arkadaşlar, Asus'un yeni piyasaya süreceği cihazı ile bilgi topladım ve sizlerle paylaşmak istedim

Pil dahil 105 gramlık ağırlığa sahip olan ürünün 1100mAH Li-Ion pili bulunuyor
    Pil dahil 105 gramlık ağırlığa sahip olan ürünün 1100mAH Li-Ion pili bulunuyorHer şey iyi güzel de beyaz renk iyi durmamış diyenler için dipnot olarak siyah renk seçeneği bulunacağını da belirtelim

HSDPA data aktarımı, GPS, Wi-Fi, EDGE gibi özelliklerle bağlantı zengini olarak karşımıza çıkan yeni Asus'ta Windows Mobile 6 Asus, P552w'nin içine ayrıca EziPhoto ve EziMusic olmak üzere iki ek yazılım daha yüklemiş 2 megapiksellik kamerayla gelen P552w'nin 256 MB'lık dahili hafızası microSD kartlarla arttırılabiliyor

Asus'un yeni telefonu P552w'nin dokunmatik ekranı dışında gözümüze çarpan en ilginç yanı beyaz renge sahip olması 3G ye
    tmez 3
    Dokunmatik telefonlarda Asus beyazı
    Apple iPhone, HTC Touch gibi ürünler sayesinde her geçen gün daha fazla rağbet gören dokunmatik telefonlar arasındaki rekabetin son oyuncusu Asus P552w oldu

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Yeni Asus P552w İnceleme

Kategori: Nokia

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 3752

Etiketler