http://img367.imageshack.us/img367/2337/catbird1ev7.jpg http://img205.imageshack.us/img205/1672/catbird2fg9.jpg http://img367.imageshack.us/img367/5606/catbird3af7.jpg http://img205.imageshack.us/img205/5818/catbird4re0.jpg http://img205.imageshack.us/img205/2355/catbird5qr7.jpg

Bu konu 2802 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
Olmaz Demeyin!! Ama Bu Kadar Da Tatlı Olunmaz Ki!! 2802 Reviews

Konuyu değerlendir: Olmaz Demeyin!! Ama Bu Kadar Da Tatlı Olunmaz Ki!!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2802 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart Olmaz Demeyin!! Ama Bu Kadar Da Tatlı Olunmaz Ki!!

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Olmaz Demeyin!! Ama Bu Kadar Da Tatlı Olunmaz Ki!!

Kategori: Hayvanlar Alemi

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 5

Görüntüleme: 2802

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    131
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

kedi ile köpek, kedi ile fare, kedi ile kuslarin dostluklarina bazen sahit oluyorum.Ama bunlar normal degil Tabiata karsi.Doganin dengesizliginden kaynaklaniyor sanirim ...
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Alıntı Azeribalasi Rumuzlu Üyeden Alıntı
    kedi ile köpek, kedi ile fare, kedi ile kuslarin dostluklarina bazen sahit oluyorum.Ama bunlar normal degil Tabiata karsi.Doganin dengesizliginden kaynaklaniyor sanirim ...
    Aslında ewet haklısınıs ama şu zamanda insanların sadece dostlukları menfat için kulandıkları gerçegi varken..Hayvanların böyle gusel dostluklarını gördugumde çok çok mutlu oluyorum açık,çası biz insanların başaramadıgını (o)nar başarıyo ve gıptayla bakıyorum

BeeLaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    12
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    539
    @BeeLaa

isin icinde Sevgi oldugu zaman hersey mümkündür..
    Buda benim kedim, 1 yasinda
    gece 2 de bile yemek yemesi icin kalkarim baktimki sütümü kalmamis benzinlige gider sütünüde alirim..
    iste sevgi ask böyle birseydir, karsiliksiz sevmektir
    Konu BeeLaa tarafından (28.01.2010 Saat 18:32 ) değiş;tirilmiş;tir.

aZaT07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    156
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    820
    @aZaT07

3-5 yıl önce bir muhabbet kuşuyla,bir kedi de bizde vardı. Her ikisi de kızımındı. Genelde uzun süre bir yere gittiğimizde onlar da bizimle gelirlerdi. Birgün onları evde bırakarak denize gittik. 5-6 saat kadar da denizde kaldık. Döndüğümüzde içerde bıraktığımız kedi dışarda merdivenin önünde yatıyordu. Kanlar içindeydi... Veterinere götürdük ama ne yaptıysak kediyi kurtaramadık... Komşulardan öğrendiğimize göre kedi bizimle gelebilmek için balkondan atlamıştı. Dördüncü katın balkonundan..................

Bizim kediyle, muhabbet kuşu da bunlar gibiydi. Birbirlerine o kadar çok alışmışlardı ki, kuş kafesteyken kedi kafesin yanından hiç ayrılmaz, kafesin etrafında döner dururdu. Bu nedenle kuşu genelde kafeste tutmazdık. Onların beraberce oynadıkları bir yün yumağı vardı. Onların birbirlerine yaptıklarını seyrederken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamazdım bazen....

Kedi öldükten birkaç gün sonra bir sabah kuşu kafeste ölü bulduk.... Oynaması için kafese koyduğumuz aynaya asılı kalmıştı...
    Kedinin yokluğunda, belli ki intihar etmişti....

Olur mu demeyin.... Maalesef anlattığım bir hikaye değil. Yaşadığım bir olay.......
    Şu an bunları yazarken gözlerimin dolduğunu hissediyorum........
    DeĞeR VeRDiĞiN iNSaN SeNiN DeĞeRiNi BiLMiYoRSa;
    BıRaK KeNDi DeĞeRi iLe KaLSıN !!!!!!!!!!

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Alıntı aZaT07 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    3-5 yıl önce bir muhabbet kuşuyla,bir kedi de bizde vardı. Her ikisi de kızımındı. Genelde uzun süre bir yere gittiğimizde onlar da bizimle gelirlerdi. Birgün onları evde bırakarak denize gittik. 5-6 saat kadar da denizde kaldık. Döndüğümüzde içerde bıraktığımız kedi dışarda merdivenin önünde yatıyordu. Kanlar içindeydi... Veterinere götürdük ama ne yaptıysak kediyi kurtaramadık... Komşulardan öğrendiğimize göre kedi bizimle gelebilmek için balkondan atlamıştı. Dördüncü katın balkonundan..................

Bizim kediyle, muhabbet kuşu da bunlar gibiydi. Birbirlerine o kadar çok alışmışlardı ki, kuş kafesteyken kedi kafesin yanından hiç ayrılmaz, kafesin etrafında döner dururdu. Bu nedenle kuşu genelde kafeste tutmazdık. Onların beraberce oynadıkları bir yün yumağı vardı. Onların birbirlerine yaptıklarını seyrederken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamazdım bazen....

Kedi öldükten birkaç gün sonra bir sabah kuşu kafeste ölü bulduk.... Oynaması için kafese koyduğumuz aynaya asılı kalmıştı...
    Kedinin yokluğunda, belli ki intihar etmişti....

Olur mu demeyin.... Maalesef anlattığım bir hikaye değil. Yaşadığım bir olay.......
    Şu an bunları yazarken gözlerimin dolduğunu hissediyorum........
    cok uzuldum yazik kediye

Etiketler