Vallahi sizi bilmem ama ben öyleyimm sanırım. Bu mübarek günde ne burun kaldı ne baş, beynim yerinnen çıktı. Menim sesimi duyan kapımın önünnen geçmedi elede üzüldüm ki gece uykularım kaçtı onun için burdayam daaa :P Acaba siz gerçek hasta mısınız? İşte en önemli soru ve sorun bu..! Hastalık mı beni yenecek, ben mi hastalığı hadi bakalım... Aklıma bir fıkra geldi anlatayım :D Yaşlı adam ölüm döşeğinde başucunda karısı bekliyor... Ve nihayett amca dile geliyorr diyor ki

Bu konu 2013 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Siz Gerçekten Domuz Gribi misiniz? 2013 Reviews

Konuyu değerlendir: Siz Gerçekten Domuz Gribi misiniz?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2013 kez incelendi.

Nazlımcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    111
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    591
    @Nazlımcan

Standart Siz Gerçekten Domuz Gribi misiniz?

Vallahi sizi bilmem ama ben öyleyimm sanırım. Bu mübarek günde ne burun kaldı ne baş, beynim yerinnen çıktı. Menim sesimi duyan kapımın önünnen geçmedi elede üzüldüm ki gece uykularım kaçtı onun için burdayam daaa

Acaba siz gerçek hasta mısınız? İşte en önemli soru ve sorun bu..!

Hastalık mı beni yenecek, ben mi hastalığı hadi bakalım...

Aklıma bir fıkra geldi anlatayım

Yaşlı adam ölüm döşeğinde başucunda karısı bekliyor... Ve nihayett amca dile geliyorr diyor ki aaaaaaaaaaaay garıııı hakkını helal et ahanda azrail geldiii meni alıp gidecek.

Teyzem durar mı heç... Deyir bııııııııııy ay kişiiii niye korkursan onnan de gett senallahh "bele çerelt gözünü, verme özünü"

İndi menn, domuz gribi olsa ne yazar yaa Allah ne deyipse odu... Az özünüzü dinneyin...

Ha bu demek değil ki ihmal edin. Doktorlara da gedin para kazansınlar sevapdı, ezcanelerden ilaç alın ki nahar etsinler yazıktılar, özünüzde için antibiotikleri ele hastanelerden el çekmeyin...

Ya sigara içeceğinize yeyin portakalı elmayı yok o ilaçlı bu klorlu men anlamıram yaaa goyun (çok af buyurun) at'ın ölümü arpadan olsun...

Hadi bol şifalar...

Siz siz olun sakın hasta olmayın... Bu zamanda zor işti bir sürü masrafdı yaaa yazıkdı vallaha ey mennen demesi :$

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Siz Gerçekten Domuz Gribi misiniz?

Kategori: Hastalıklar Hakkında Temel Bilgiler

Konuyu Baslatan: Nazlımcan

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 2013

aybala__@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    66
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    615
    @aybala__@

Yaşlı adam ölüm döşeğinde başucunda karısı bekliyor... Ve nihayett amca dile geliyorr diyor ki aaaaaaaaaaaay garıııı hakkını helal et ahanda azrail geldiii meni alıp gidecek.

Teyzem durar mı heç... Deyir bııııııııııy ay kişiiii niye korkursan onnan de gett senallahh "bele çerelt gözünü, verme özünü"

a
    allahta C.C seni güldürsün emii .. göz cereltmeyle azrailde gidermi ?

yüreğine saglik ...........

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

ya bende biraz bugun uzerimde boyle kirginlik var yoksa bendemi yakalandim yaws

Etiketler