Sevgili özer can.. SİTEMİZDE Yaşama dair..bölümü+ Alıntı yazılar diye bir bölüm + kişisel gelişim le ilgili bir bölüm olursa güzel olur diye düşündüm..benimkisi fikirdir.. Ayrıca ..Şiir bölümün kendi şiirlerimiz başlığı olur ise..o başlığa sadece üyelerin kendi şiirleri + Hayat hikayesi,+başımızdan geçen ilginç olaylar + vede üyelerimizin kendi makale,hikaye,fıkra, gbi.. kendi yazıları öz yazıları olursa sitemiz dahada verimli olur diye düşünüyorum...nacizane fikrimdir.. saygılarımla..

Bu konu 3134 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...
Sevgili azeribalasi..! 3134 Reviews

Konuyu değerlendir: Sevgili azeribalasi..!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3134 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    755
    @Vuslata Hasret

Standart Sevgili azeribalasi..!

Sevgili özer can..
    SİTEMİZDE Yaşama dair..bölümü+ Alıntı yazılar diye bir bölüm + kişisel gelişim le ilgili bir bölüm olursa güzel olur diye düşündüm..benimkisi fikirdir..

Ayrıca ..Şiir bölümün kendi şiirlerimiz başlığı olur ise..o başlığa sadece üyelerin kendi şiirleri + Hayat hikayesi,+başımızdan geçen ilginç olaylar + vede üyelerimizin kendi makale,hikaye,fıkra, gbi.. kendi yazıları öz yazıları olursa sitemiz dahada verimli olur diye düşünüyorum...nacizane fikrimdir..

saygılarımla..

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Sevgili azeribalasi..!

Kategori: Azeribalasi Forum ve Radyo Kuralları, Öneriler, Duyurular, Sorular

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 6

Görüntüleme: 3134

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    755
    @Vuslata Hasret

Ayrıca.. engelliler bölümü yai özürlü,sakat dostlarımızın kardeşlerimizinde faydalana bileceği bir bölüm olur ise siteye katılım daha çok olur..
    Örnek..2022 sayılı özürlü maaşı nasıl alınır,şartları nedir
    örnek..Evde bakım aylığının şartları nelerdir.kimler alabilirler..
    örnek.sakatlık raporları nasıl alınır..kim verir..özür derecesi vs..

bunu neden yazdım.azerbeycanda engelli sayısı ne kadardır bilmiyorum..ancak türkiyede 10,00000 on milyon engelli sakat insanımız vardır..ben bazı engelliler sitesinde üyeyim.sitenin şu an 20000 üyesi var...ben orada da paylaşımlarda bulunuyorum..kısaca site olarak çok faydasını göreceğini tahmin ediyoru..tıklama sayısı,googlede yayınlanma vs derken çok faydalı oluruz hem insanımıza hem bu siteye diye düşünüyorum..

saygılarımla.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

sana katiliyorum okadar basligimiz eksikki hangi birini dile getirelim
    nitekimde bu sayin azeribalasi admin varya hep pas geciyor
    insallah artik feryadimizi duyarrrrrrrrrrrr

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    130
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Alıntı AhmetErmis Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Sevgili özer can..
    SİTEMİZDE Yaşama dair..bölümü+ Alıntı yazılar diye bir bölüm + kişisel gelişim le ilgili bir bölüm olursa güzel olur diye düşündüm..benimkisi fikirdir..

Ayrıca ..Şiir bölümün kendi şiirlerimiz başlığı olur ise..o başlığa sadece üyelerin kendi şiirleri + Hayat hikayesi,+başımızdan geçen ilginç olaylar + vede üyelerimizin kendi makale,hikaye,fıkra, gbi.. kendi yazıları öz yazıları olursa sitemiz dahada verimli olur diye düşünüyorum...nacizane fikrimdir..

saygılarımla..
    Selam abe can,Yasam ve saqlik bölümümüz mevcut zaten.Kisisel gelisimden maksat neyi demek istedin anlayamadim?

Birde siir bölümüne bir kendi adiniza bir baslik acarak kendi siirlerinizi alt alta cevap seklinde yazarakda paylasimdabulunabilirsin.

Hayat hikayesi,+başımızdan geçen ilginç olaylarla ilgili basligi Atis Serbest Bölümüne acabilirsin.

Kendi makalelerinizide
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    basligi altina yazabilirsin.Fikra bölümünede kendi fikralarinizi yazabilirsin.

Ayrıca.. engelliler bölümü yai özürlü,sakat dostlarımızın kardeşlerimizinde faydalana bileceği bir bölüm olur ise siteye katılım daha çok olur..
    Örnek..2022 sayılı özürlü maaşı nasıl alınır,şartları nedir
    örnek..Evde bakım aylığının şartları nelerdir.kimler alabilirler..
    örnek.sakatlık raporları nasıl alınır..kim verir..özür derecesi vs..

bunu neden yazdım.azerbeycanda engelli sayısı ne kadardır bilmiyorum..ancak türkiyede 10,00000 on milyon engelli sakat insanımız vardır..ben bazı engelliler sitesinde üyeyim.sitenin şu an 20000 üyesi var...ben orada da paylaşımlarda bulunuyorum..kısaca site olarak çok faydasını göreceğini tahmin ediyoru..tıklama sayısı,googlede yayınlanma vs derken çok faydalı oluruz hem insanımıza hem bu siteye diye düşünüyorum..

saygılarımla.
    Abe can, Engelli Vatandaslarimiz basligi hakkindada Yönetimde konusmamiz lazim

Sayqilar...
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    755
    @Vuslata Hasret

Bu duyarlılığın için teşekkür ederim özer can..dediğim gibi benimkisi sadece fikir..yani sitemize katkımız olsun diye..
    tekrar teşekkür ederim.

Doktor Amca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1062
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    100
    @Doktor Amca

Sevgili özer can..

saygılarımla..
    konuyu bende okudum ama ayrintili olarak cevap yazamiyorum bu aralar (islerimdem dolayi )tabiki fikirlere her zaman saygimiz var fikir üretmek ve paylasmak güzel bir olay. özerinde dedigi gibi konusalim uygun olursa niye eklenmesin tabiki yönetimdeki arkadaslarla konusup en kisa sürede cevaplariz .

saygilarimla
    Ben dostlarımı ne kalbimle ,
    Ne de aklımla severim...
    Olur ya... Kalp durur... Akıl unutur...
    Ben dostlarımı ruhumla severim...
    O , ne durur... Ne de unutur...

Axtardim men seni yuxularimda..
    seninle sensiz oldum xeyallarimda..
    ömür yollarimiz ayri olsada...
    bir ömür yasadim bakislarinda...

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    755
    @Vuslata Hasret

Alıntı Doktor Amca Rumuzlu Üyeden Alıntı
    konuyu bende okudum ama ayrintili olarak cevap yazamiyorum bu aralar (islerimdem dolayi )tabiki fikirlere her zaman saygimiz var fikir üretmek ve paylasmak güzel bir olay. özerinde dedigi gibi konusalim uygun olursa niye eklenmesin tabiki yönetimdeki arkadaslarla konusup en kisa sürede cevaplariz .

saygilarimla
    Doktor emmi konuya duyarlı olduğunuz için teşekkur ederim..engelliler bölümü çok kişiyi bilinçlendiriyor..ve dahada bilinçlendirecek.hepinize insanlık adına teşekkur ederim.
    Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler