Sanki benim hiç senim olmamış gibi… 28/10/2008 Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin haykırabilir miyim şimdi korkaklığını. Bıraktığın bu mavi düşleriyle avunan yalnızlığı artık sahiplenilmeyecek olmanın

Bu konu 1476 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Sanki benim hiç senim olmamış gibi… 1476 Reviews

Konuyu değerlendir: Sanki benim hiç senim olmamış gibi…

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1476 kez incelendi.

GARAGIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    545
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    676
    @GARAGIZ

Standart Sanki benim hiç senim olmamış gibi…

Sanki benim hiç senim olmamış gibi…
    28/10/2008
    Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin haykırabilir miyim şimdi korkaklığını. Bıraktığın bu mavi düşleriyle avunan yalnızlığı artık sahiplenilmeyecek olmanın burukluğunu yaşarken haykırabilir miyim dersin susar mıyım gülüp geçer miyim yoksa …?

Aslında alıştırmalıyım kendimi hiç dönmeyecekmişsin dönülmeyecek bir yerdeymişsin gibi farzetmeli unutmalı. Seni hiç tanımamış gibi yaşamımı sürdürmeliyim. Var olduğum her yer aşk(ın) şehri olmalı

artık yeniden sevmenin sevilebilmenin yeri her yer zamanı yaşanan ve gelecek tüm zamanlar olmalı benim için. Evet sayfalardan koparıp bir bir savurmalıyım seni yaşanmış tüm zamanlara uzaklaşan her adımımla hapsetmeliyim bu anılar sokağına. Kopan takvim yaprakları sensiz geçen günleri saymamalı bende yokluğunun güncesini tutmayı artık bırakmalıyım. Her yeni güne seni getirmedi diye isyan etmemeliyim. Kabullenebilmeli hazmedebilmeli aldırmamalı hatta sana hak verebilmeliyim. Bu satırlarla büyümeye başlamalıyım sırf seni ve çocuklaşan bir aşkı kolayca unutabilmek için. Zira yoksun. Sanki benim hiç senim olmamış sanki bizi hiç yaşamamışız sanki aşk denen o hoyrat şarkıyı mırıldanmış ve sonra yarım bırakmışız gibi. Artık yeni bir şarkı söylemenin vakti Yaşanmışlığına yitikliğime hiç aldırmadan

Sanki benim hiç senim olmamış gibi…

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Sanki benim hiç senim olmamış gibi…

Kategori: Makaleler,Köşe Yazıları

Konuyu Baslatan: GARAGIZ

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1476

aZaT07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    156
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    820
    @aZaT07

Bir birine tamamen zıt iki kişilik, iki zıt konu.........

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Bu çeLişki nedendir GARAGIZ????
    DeĞeR VeRDiĞiN iNSaN SeNiN DeĞeRiNi BiLMiYoRSa;
    BıRaK KeNDi DeĞeRi iLe KaLSıN !!!!!!!!!!

Etiketler