Forumda bazi kategorilerin acilmasini istiyorum.Sitede üyelerin kendine ait yazdiklari siir ve yazilar 1-Üyelerimizin kendi kaleminden baslikli bir kategori..Siir kösesi bölümüne. Ve yine kendi kaleminden yazilari olan baslik neticede üyelerin hakkidir diye düsünüyorum(Alinti olmiyan kendine ait sunumlarini birakabilecekleri bölüm)Böylelikle diger paylasimlarin arasindan ayrilmis olur. 2-Aile ye dair tüm yazilimlarin sunulacagi Anneler, Babalar, Cocuklar, Evlilik konularina dair bir

Bu konu 6569 kez görüntülendi 34 yorum aldı ...
Öneri ve Istek 6569 Reviews

Konuyu değerlendir: Öneri ve Istek

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6569 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    -
    - - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Öneri ve Istek

Forumda bazi kategorilerin acilmasini istiyorum.Sitede üyelerin kendine ait yazdiklari siir ve yazilar
    1-Üyelerimizin kendi kaleminden baslikli bir kategori..Siir kösesi bölümüne.
    Ve yine kendi kaleminden yazilari olan baslik neticede üyelerin hakkidir diye düsünüyorum(Alinti olmiyan kendine ait sunumlarini birakabilecekleri bölüm)Böylelikle diger paylasimlarin arasindan ayrilmis olur.
    2-Aile ye dair tüm yazilimlarin sunulacagi Anneler, Babalar, Cocuklar,
    Evlilik konularina dair bir kategori
    3-Spor meraklilari ve fanatikleri fazlasiyla oldugu icin spor dünyasi basligi altinda gözde takimlarin adlarinin yazilacagi ayri kategoriler
    4- Hanımlara ve Baylara Özel basliginda Kadinlarin bilmesi gerekenlerin disinda bayanlara özel basligi
    5-Birde Atis serbeste akla gelen her türlü konu basligindan dolayi oraya atilmakta buna bir care bulunsa eksik olan kategoriler buna göre birlikte belirlensede gereksiz olanlari tasimak zorunda kalmasak atis serbest demek kafaya her esenin atilabilecegi bir cöplük haline gelmeseTurizm adi altinda bir kategori acilsa
    6-Azeribalasi.com Yarismalari kategorisi acilca burda organiza sekilde yarismalar düzenlesek oylamaya sunulsa anket yada tek tek yazarak insanlar begediklerini belirleseler üyelerin kendi kaleminden mesela makale,siir,foruma dair en güzel slogani bulan,din kültürü yarismalari,hikaye,ayin enleri bu kategoride olsa renk olur diye düsünüyorum
    Aklima gelirse yine eklerim
    Tabiki son karar bunu degerlendirebilecek yetkililere aittir.(Telesmeye yine cok is düsecek)

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Öneri ve Istek

Kategori: Azeribalasi Forum ve Radyo Kuralları, Öneriler, Duyurular, Sorular

Konuyu Baslatan: -

Cevaplar: 34

Görüntüleme: 6569

ŦєŁєรмє - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    168
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŦєŁєรмє

Yönetimde görüşülsün,bir karar alındıgında açarım hiç sorun olmaz.ßöyle güzel fikirler oldugu sürece forum ayakta kalacaktır.Teşekkür ederim.

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Ŧєℓєรмє

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

ßoşver,hep aynı masal..."Hayat ve ßen"işte hepsi bu kadar.....

Ŧєℓєรмє

вιяαz ѕєνιηç вιяαz нüzüη.

Konular
    168
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŦєŁєรмє

Yönetim-Özel üye-Kayıtlı Kullanıcı renklerinde değişiklik yapılması nasıl olur sizce?Yıllardır aynı renk tonu kullanılıyor ve göze hitap etmesi icin renk konusunu'da öneriye sunuyorum.

ßir başlık acıp kullanıcıların istedigi yazı stili ile nicklerini yazabilirz.Örnegin benimki gibi.Kullanıcılar orada benim nickimde bu sekilde yazılsın diye yorum ekler bizde degisiriz ve bu sekilde daha fazla aktif olurlar,bir nevi konuda ismim görünsün diye düsünürler.

Başka öneriler ile geliriz ve ortak karardan sonra uygulamaya sokarız.ßu başlığı okuyan herkesten yorum gelmesini rica ediyorum.

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Ŧєℓєรмє

Ŧєℓєรмє

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    131
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Alıntı Leyla Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Forumda bazi kategorilerin acilmasini istiyorum.Sitede üyelerin kendine ait yazdiklari siir ve yazilar
    1-Üyelerimizin kendi kaleminden baslikli bir kategori..Siir kösesi bölümüne.
    Ve yine kendi kaleminden yazilari olan baslik neticede üyelerin hakkidir diye düsünüyorum(Alinti olmiyan kendine ait sunumlarini birakabilecekleri bölüm)Böylelikle diger paylasimlarin arasindan ayrilmis olur.
    2-Aile ye dair tüm yazilimlarin sunulacagi Anneler, Babalar, Cocuklar,
    Evlilik konularina dair bir kategori
    3-Spor meraklilari ve fanatikleri fazlasiyla oldugu icin spor dünyasi basligi altinda gözde takimlarin adlarinin yazilacagi ayri kategoriler
    4- Hanımlara ve Baylara Özel basliginda Kadinlarin bilmesi gerekenlerin disinda bayanlara özel basligi
    5-Birde Atis serbeste akla gelen her türlü konu basligindan dolayi oraya atilmakta buna bir care bulunsa eksik olan kategoriler buna göre birlikte belirlensede gereksiz olanlari tasimak zorunda kalmasak atis serbest demek kafaya her esenin atilabilecegi bir cöplük haline gelmeseTurizm adi altinda bir kategori acilsa
    6-Azeribalasi.com Yarismalari kategorisi acilca burda organiza sekilde yarismalar düzenlesek oylamaya sunulsa anket yada tek tek yazarak insanlar begediklerini belirleseler üyelerin kendi kaleminden mesela makale,siir,foruma dair en güzel slogani bulan,din kültürü yarismalari,hikaye,ayin enleri bu kategoride olsa renk olur diye düsünüyorum
    Aklima gelirse yine eklerim
    Tabiki son karar bunu degerlendirebilecek yetkililere aittir.(Telesmeye yine cok is düsecek)
    Katiliyorum ama, fazla basliklarin forum sayfamizi dahada uzatmazmi acaba ?

Alıntı Ŧєℓєรмє Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Yönetim-Özel üye-Kayıtlı Kullanıcı renklerinde değişiklik yapılması nasıl olur sizce?Yıllardır aynı renk tonu kullanılıyor ve göze hitap etmesi icin renk konusunu'da öneriye sunuyorum.

ßir başlık acıp kullanıcıların istedigi yazı stili ile nicklerini yazabilirz.Örnegin benimki gibi.Kullanıcılar orada benim nickimde bu sekilde yazılsın diye yorum ekler bizde degisiriz ve bu sekilde daha fazla aktif olurlar,bir nevi konuda ismim görünsün diye düsünürler.

Başka öneriler ile geliriz ve ortak karardan sonra uygulamaya sokarız.ßu başlığı okuyan herkesten yorum gelmesini rica ediyorum.

Tamam bendecede iyi olur Ama admin renklerinin kirmizi olarak kalmasi taraftariyim, Diger arkadaslarin renkleri hakkinda görüslerini bende bilmek isterim.Ortak alinan renkte karar kilalim...
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Konular
    168
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŦєŁєรмє

Forum sayfası içerik olarak daha iyi tanınır,bir sitenin en iyi tanımasına sebep olan şey içeriktir,yani ne kadar çok bölüm ve başlık varsa o kadar cok içeriğe sahip oluruz katılım daha fazla olur.

Her iki öneri icinde diger adminlerde görüşlerini yazarlarsa yaparız,aksi taktirde beklemede kalacagım.

Ŧєℓєรмє

Ŧєℓєรмє

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    131
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Forum sayfası içerik olarak daha iyi tanınır,bir sitenin en iyi tanımasına sebep olan şey içeriktir,yani ne kadar çok bölüm ve başlık varsa o kadar cok içeriğe sahip oluruz katılım daha fazla olur.

Her iki öneri icinde diger adminlerde görüşlerini yazarlarsa yaparız,aksi taktirde beklemede kalacagım.

yada alt baslik seklinde nasil olur yada olmazsa bir kisiye ait baslik acilip sabitlenmesine ne diyorsunuz ?
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Gonax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    94
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @Gonax

selamun aleyküm

ey fikirdi bacım. kişiler sürekli kendi konularına (örneğin şiir)
    eklemeleri yaparlarsa zaten o konu kişiye özel olur ve
    istediği her ne ise paylaşabilir. bunun için ayrı bir kategori
    açılmasına gerek yoktur. keza 6 binden fazla üyemiz var.
    elbette hepsinin böyle bir talebi yok ama şu anda dahi
    en az 50 yada 100 kişi için başlık açamayız. burası kişiye
    özel değil umuma özeldir.

sanıyorum bahsettiğin böyle birşey değil.

yarışmalar falan güzel fikir bunu değerlendirebiliriz. bunu geçen yıl dile getirmiştim..
    mesela haftanın yada ayın en iyi sunucusunu seçelim yanlarına işaret (yıldız, çiçek,
    renkli kareler falan ekleyelim) demiştim. o zaman sanıyorum yine bazı olaylardan dolayı
    bu fikri hayata geçirme şansımız olmamıştı. sanıyorum buda onun gibi birşeydir ve iyi fikirdir.

atış serbest bölümüne açılan gelişi güzel konular ile ilgili fikir güzel. yanlız
    buradaki bütün üyelere açılacak her konunun en uygun yerini öğretmek gibi
    bir şansımız ne yazıkki yok. bu sebeple sitemizde mod ve süper mod.
    arkadaşlarımıza büyük iş düşmektedir vede bölüm sorumlusu kardeşlerime.
    bilindiği gibi görevlerinden biride yanlış yerlere açılmış konuları düzeltmek ve
    konu sahiplerini uyarmaktır. bunun zaten yapıldığını biliyorum.

bayanlara ve baylara özel bölümlerin olması güzel ve zatende var. ama bunu
    daha teferruatlı hale getirmek gibi çalışma yapılması gerekirse. bu konunun
    etraflıca irdelenmesi gerekmektedir. keza bayanlara özel konular baylar tarafından
    baylara özel konularda bayanlar tarafından okunmaktadır. bunun açılımını
    tam yapabilmeliyiz. sanıyorum leyla bacımda böyle birşeyden bahsetmektedir.
    diyer türlü kendiside biliyorki zaten bu iki başlık sitemizde mevcuttur.

bacım bununla ilgili yönetici arkadaşlarada tam bir bilgi verirsen sevinirim.......... (msn yada pm olabilir.)
    üzerinde durulması ve mümkün olduğu ölçüde hayata geçirilmesi gerekn konulardır

teşekkür ederim.

selametle.............

bu arada telesme kardeşiminde dediği gibi forum sayfamızın uzaması çok önemli değildir.
    hatta uzaması konu başlıklarının özellikle kaliteli konu başlıkları adetinin artması bizim
    için faydalıdır.

zaten ne kadar uğraşsakta sitemizi bir ekrana sığdırmamızın bir imkanı yoktur.
    ne kadar fazla kategori o kadar fazla ziyaretçi ve doğal olarak web deki hitimizin
    artmasıyla orantılıdır.

teşekkürederim....

selametle..............
    Tutmamışsa Aşkın Mayası, Cezbeylemez Gözlerin Elası
    Hak'ka Yönelmişse Gönül, Yüze Ne Hacet..!

-

Alıntı Gonax Rumuzlu Üyeden Alıntı
    selamun aleyküm

sanıyorum bahsettiğin böyle birşey değil.

yarışmalar falan güzel fikir bunu değerlendirebiliriz. bunu geçen yıl dile getirmiştim..
    mesela haftanın yada ayın en iyi sunucusunu seçelim yanlarına işaret (yıldız, çiçek,
    renkli kareler falan ekleyelim) demiştim. o zaman sanıyorum yine bazı olaylardan dolayı
    bu fikri hayata geçirme şansımız olmamıştı. sanıyorum buda onun gibi birşeydir ve iyi fikirdir.

atış serbest bölümüne açılan gelişi güzel konular ile ilgili fikir güzel. yanlız
    bilindiği gibi görevlerinden biride yanlış yerlere açılmış konuları düzeltmek ve

etraflıca irdelenmesi gerekmektedir. keza bayanlara özel konular baylar tarafından

bacım bununla ilgili yönetici arkadaşlarada tam bir bilgi verirsen sevinirim.......... (msn yada pm olabilir.)
    üzerinde durulması ve mümkün olduğu ölçüde hayata geçirilmesi gerekn konulardır

teşekkür ederim.

selametle.............

bu arada telesme kardeşiminde dediği gibi forum sayfamızın uzaması çok önemli değildir.
    hatta uzaması konu başlıklarının özellikle kaliteli konu başlıkları adetinin artması bizim
    için faydalıdır.

zaten ne kadar uğraşsakta sitemizi bir ekrana sığdırmamızın bir imkanı yoktur.
    ne kadar fazla kategori o kadar fazla ziyaretçi ve doğal olarak web deki hitimizin
    artmasıyla orantılıdır.

teşekkürederim....

selametle..............

Azeri siirler ve Türkce siirlerinin oldugu kategoriye üyelerimizin kendi kalemlerinden siirleri diye bir baslik nihayetinde acilabilir diye düsünüyorum alinti kategorilerde kaynamamasi adina..6 bin üyemiz var o üyelerin icinde kendi kalemlerine ait olan paylasimlarini yine kendi kalemlerinden bölümünde sunmalari daha guzel olur,tek tek sahis icin baslik acilsin istemiyorum mevcut olan kategoriye ek olarak üyelerimizin kendi kaleminden diye baslik olabilir diye düsündüm abi.
    ayriyetten makalelerin oldugu kategoriyede üyelerimizin kaleminden yazilr diye alt baslik eklenebilir buda kendi kaleminden üreten ve emek verenlerin dogal hakkidir diye düsünüyorum.

Evet abi bu düsünce siteyi ve katilimi artirabilir renklendirir diye düsünüyorum en azindan insanlar kendilerince bir seyler yazabilir belki bu dakikadan sonra bu fikri hayata gecirebiliriz tabiki el birligi ile,sunabilirler bunun degerlendirmesi yine hepimiz tarafindan acik bir sekilde isim ve yorum gecerek belirleyebiliriz malum anket yapildiginda olusan krizleri biliyoruz.Bu bölümdeki etkinliklerlede bizzat ilgilenebilirim,gerekli olan konulari fikirbirligi yaptiktan sonra acabilirim.ilk3 belirlenebilir kazanan üyelere rep yada yönetim tarafindan belirlenebilecek herhangi bir sey verilebilir yildiz olabilir yada madalya

Bu bölümüle ilgili uslubum biraz tabiri caiz oldu ama anlatmak istedigim atis serbeste diye her kafamiza eseni atmamamiz gerektigini belirtebilir yada atis serbest bölümünün tanitimi icerigi atis serbest nedir diye kisa ve öz bir yazi asip sabitleyebiliriz.Zaten bizlerinde burda görevi gerekli olanlari gerekli olan yerlere yerlestirmek,ayiklamak,tasimak bunlarin sorumlulugu ve bilincindeyim bunuda belirtmek isterim.Elimden geldigince bunu yapmaya calisiyorum.

Evet mevcut bu bölümde bende mevcut olan bölüme ek baslik acilmasini istiyorum aile,evlilik ve cocuk adi altinda cunki aileye dair evlilik ve cocuk üzerine fazlasiyla paylasim yapilmakta bir coguda atis serbesttedir en azindan böyle bir alt baslik acilirsa o bölüm icine daha yararli olabilecegi kanaatindeyim zira millet olarak aileye verdigimiz deger büyüktür bunu forumumuzdada görmek isterim.Eger önerinin kabul edilmesi halinde gerekli ayrintilari ulastiririm.

Benim forum genelinde istedigim tek baslik Spor dünyasi ve bu acilacak kategorinin icine gündemdeki gözde takimlar Galatasaray fenerbahce besiktas trabzon spor ligteki takimlar icin bu kategorinin icine alt baslik seklinde acilabilir diye düsündüm zira spor heleki futbol ve takimla ilgilenenemiz cok...

Telesmeye aynen katiliyorum ben forumda ek kategorilerin acilmasi her zaman icin forum yararinadir ne kadar genislerse o kadar zenginlesir Zaten bu fikirlerimiz kendi öz menfaatlerimiz icin degildir hepimiz ve forum yararinadir.Tabiki sahis olarak istek yapmayip yönetici odasina yazip hepinizin görüslerine sundum.Burda bu sekilde fikirbirligi yapip saglikli kararlari alirsak hem bizler hemde forum yararina olacaktir ve aramizdaki dostluk pekisecektir diye ümit ediyorum simdilik düsüncelerim bu kadar ben yine gerekli ayrintilari bir sekilde aklima geldikce sizlerle paylasacagim.Gonax abi yorum ve görüslerin icin tsk ediyorum.
    Telesme katkilarin destegin ve isteklerimize gerekli karsiligi verdigin icin tsk ederim.
    Özer abi görüsüme katildigini belirttigin icin sana tsk ediyorum.

Son olarak renkler konusuna gelince bu fikir cok güzel hem göze hitabi acisindan hemde üyelerin hoslanacagini düsünüyorum kayitli üyelerle modlarin rengi nerdeyse ayni renk degisikligi yerinde bir karar bunu bende düsünmüstüm öneri olarak sunacaktim yerinde bir renge karar kilarak görüntüde degisiklik estetik acidan güzel olur Tipki sitemize yapildigi gibi eski rengi ve yeni rengi fark ortada daha modern görünüm kazandi üye renkleriyle daha cazip hale gelebilir

Tesekkür ederim...

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

bu renk meselesi uyeler icin cok guzel bencede
    enazindan yeni uyeler mesela uye olurken iki veya her hangi bir
    sayida renk butonlari olsa secseler daha iyi olur diye dusunuyorum
    tabiki karar sizlerin saygi duyariz ve tum onerilerde cok guzel
    arkadaslara katiliyorum yalniz canim leylam bu atis serbesteki copluk hitabi
    sert gibi ama gercekten onerilerin cok guzel

-

Yönetici

Webmaster

Forum Cevabdehi

Forum Bölüm cevabdehi

Özel üye

Radyo admin

Tezze yazir(kayitli üye)

Yaxsi yazir

Lap yaxsi yazir

Radyo aparicisi

Azerbaycan Cevabdehi

Benim düsüncem bu sekilde bir de kayitli üyelerin mesaj sayisi artip gözel yazir ,yaxsi yazir yada lap yaxsi yazir oldugunda renkleri kendiliginden degisime ugrasada onlarda derecelerini farketse su an forum genelinde mesaj sayisi artip ta renkleri digerleriyle ayni bir fark olmuyor bunu ayirmak güzel olur diye düsünüyorum.Üye renkleri ile inaniyorumki forum estetik olarak daha güzel olacaktir vede cazip,,ayrica forum icin bilinen yildiz madalya vs gibi eklentilerde var(özel durumlarda bunlar üyelere verilebilir daha önce demistim yarisma vs sonuclaninca gibi) bildigim bunlarda eklense hic fena olmaz bu eklentileri kurmak yine webmasterimize düsüyor..Bu sekilde forumumuz daha modern bir görünüm kazanacaktir,iceriginde önemli oldugu kadar sunumunda önemi coktur forumda..

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Etiketler