http://img225.imageshack.us/img225/1462/53671041.jpg http://img200.imageshack.us/img200/9468/filizirem.jpg Güzel bı bahar güneşi vardı bU YAZ İstanbul da.. İkı şirin kardesle bulustu yolum .Kızlardan ablasının adı Filiz kücügun adı İrem dı..Fılız le Irem ın onca kalabalıgın ıcınde bırbıırıne sokulmus oyunlar oynayan ıkı yalnız mınık olusu dıkkatımı cektı.Yanlarına sokuldugumda gulumseyerek severek poz verdıler.Annenız nerde dedim?

Bu konu 1227 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
FılıZ ıle ıremın oykusu 1227 Reviews

Konuyu değerlendir: FılıZ ıle ıremın oykusu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1227 kez incelendi.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart FılıZ ıle ıremın oykusu

Güzel bı bahar güneşi vardı bU YAZ İstanbul da..

İkı şirin kardesle bulustu yolum .Kızlardan ablasının adı Filiz kücügun adı İrem dı..Fılız le Irem ın onca kalabalıgın ıcınde bırbıırıne sokulmus oyunlar oynayan ıkı yalnız mınık olusu dıkkatımı cektı.Yanlarına sokuldugumda gulumseyerek severek poz verdıler.Annenız nerde dedim?

Çicek satıyor abla o biraz uzakta bız burda oynuyoruz dedıler..Daha dogrusu Fılız dedı ..İrem sadece karmakarısık saclarının altından parlayan gozlerıyle gulumsedı..Fılız ın kardesını sahıplenısı oylesıne ıcımı ısıtttı kı yanaklarını oksadım..Cıklet almaları ıcın onlara mınık bısey verdım .Yurumeye devam ettım..Onlar bana el sallarken.Az uzaklastıgımda İremle Fılızı baloncuyla konusurken gordum duraladım farkında olmadan .Verdıgım 2 YTL yı uzatıp baloncudan balon almaya calısıyorlardı.Alamadılar kucuk adımlarla ordan uzaklasırken onlar.
    Ben baloncunun yanına gıttım.
    -Kaca bu balonlar ?
    -tanesı 6
    -hmm ıkı tane verırmısınız ?
    kızları cagırdım
    İremmmm Fılızzzz ( kırk yıllık tanısıyoruz ya )KOcaman gulucuklerı ıle kostu sırıneler yanıma..Ve.........Onlar MUTLU

Ben daha MUTLU )

ayrıldım ordan.

Ablaaaa tsk ederız..

Ablaaa tesk ederız

cıglıkları eslıgınde..

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: FılıZ ıle ıremın oykusu

Kategori: Hikayeler

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1227

Etiketler