http://img29.imageshack.us/img29/6356/256518k6190.jpg Hasan Nail Canat Piyesler, çocukların hayal gücünü geliştiren, sözel ve sosyal zekâlarını destekleyen yönleriyle iyi birer eğitim aracıdır. Bu kitapta tiyatromuzun ustalarından Hasan Nail Canat’ın çocuklar için yazıp oynadığı Cimcime Tavşan, Minderella, Kavuklu’nun Rüyası, Elveda Öğretmenim ve Çevrentoloji isimli piyesleri bulacaksınız. Çocukları güldüren, güldürürken düşündüren bu piyesler, ilköğretim 1. ve 2. kademe öğrencileri

Bu konu 2310 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Cimcime Tavşan-Okul Piyesleri 2310 Reviews

Konuyu değerlendir: Cimcime Tavşan-Okul Piyesleri

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2310 kez incelendi.

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1050
    @Dygsuz

Standart Cimcime Tavşan-Okul Piyesleri

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Hasan Nail Canat

Piyesler, çocukların hayal gücünü geliştiren, sözel ve sosyal zekâlarını destekleyen yönleriyle iyi birer eğitim aracıdır.

Bu kitapta tiyatromuzun ustalarından Hasan Nail Canat’ın çocuklar için yazıp oynadığı Cimcime Tavşan, Minderella, Kavuklu’nun Rüyası, Elveda Öğretmenim ve Çevrentoloji isimli piyesleri bulacaksınız.

Çocukları güldüren, güldürürken düşündüren bu piyesler, ilköğretim 1. ve 2. kademe öğrencileri tarafından rahatlıkla sahnelenebilir.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Cimcime Tavşan-Okul Piyesleri

Kategori: Çocuklar için

Konuyu Baslatan: Dygsuz

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 2310

zetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @zetmira

ya bu kısa yazı için mi üe oldum.gogle de atatürk ile ilgili skeçlerden bahsedliyor ancak sitede saçma sapan geyik muhabbeti var.ya kandırmayın insanları.kınıyorum

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1050
    @Dygsuz

Eleştiriniz dikkate alınacaktır,burası forum oyunda oynanır bilgide yüklenir.

Giriş

Giriş