konun doğruluğu tartışılır,tabiki yorum sizin zgWO__Bd8hM

Bu konu 6404 kez görüntülendi 13 yorum aldı ...
Coca Cola'nın Gerçek Anlamı 6404 Reviews

Konuyu değerlendir: Coca Cola'nın Gerçek Anlamı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6404 kez incelendi.

yucel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    284
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    553
    @yucel

Yeni Coca Cola'nın Gerçek Anlamı

konun doğruluğu tartışılır,tabiki yorum sizin
    [YOUTUBE]zgWO__Bd8hM[/YOUTUBE]

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Coca Cola'nın Gerçek Anlamı

Kategori: Gazete, Dergi, İnternetten Alıntılar

Konuyu Baslatan: yucel

Cevaplar: 13

Görüntüleme: 6404

"Kutsal Toprak Ana, ağaçlar ve tüm doğa, düşüncelerinizin ve yaptıklarınızın şahididir..."

Winnebago Bilge Sözü

-
    - - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Yukaridaki linkteki konudada icerigi hakkinda bilgi verilmistir kendimce de yaptigim arastirmalardan sonra icmiyorum zaten bu firma yahudilere ve yahudi zihniyetine destek olanlarin ellerinde oldugunu biliyorum bile bilede müslüman kardeslerime bir kursunda ben SIKMAK istemem almiyorum elimden geldigince israil den gelen ürünleri almamaya dikkat ediyorum alisveris yerlerinde ama acida bir gercek var yasamimiza dair herseyde elleri var ne yazikki öylesine örümcek agi gibi kaplamislar sarmislarki istemesek bile mecbur birakiyorlar biraz daha dikkatli olur bu marka hastaligindan vazgecersek siyonistlere destek olmamis oluruz ..Asagidaki resimdede israil tescilli ürünler...Kesinlikle bilgilenmek gerek..

Videoyu izledim cok üzücü bunlardan hersey beklenir yadirgamadim emegine saglik..

yucel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    284
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    553
    @yucel

adamlar dünyanın sahibi oldular ne yazıkki!!!

"Kutsal Toprak Ana, ağaçlar ve tüm doğa, düşüncelerinizin ve yaptıklarınızın şahididir..."

Winnebago Bilge Sözü

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    131
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

COCA COLA'nın ANLAMI

Yahudi asıllı, gelirinin bazen bir kısmını bazen de tamamını İsrael'e vererek, Filistindeki vahşetin ve insanlık dışı o katliamın ortaklarından birisi de Coca Cola şirketidir. Üzülerek belirtmek gerekiyorkı; O şirketinde ayakta durmasını sağlayan yine biz müslümanlarız. Yani içtiğimiz her şişe cola ile Filistindeki kardeşimize bir mermi atmış oluyoruz bir nevi.Coca Cola'nın ne anlama geldiğini düşündünüzmü hiç?
    İşte bunun cevabı:
    Coca Cola yazısını yansıtmalı olarak ters çevirdiğinizde arapça bir yazı teşkil etmektedir. Ve de bu yazıda "La Muhammed La Mekka" yazısı ortaya çıkmaktadır. "La" arapçada olumsuzluk ekidir. Yani bu cümle o zaman: "Muhammedi ve Mekke'yi ortadan kaldırmak" anlamını taşımaktadır. İnanmak güç ama ne kadar cahil olduğumuzu kendi gözlerimizle görmeye ne dersiniz?

Farklı bir açıdan

Şimdi bu yazıyı hat sanatı gözlükleriyle seyredelim:

"La Muhammed La Mekka"
    "Muhammed ve Mekke yok olsun"

Hala hiç utanmadan, çekinmeden Coca Cola içen Müslümanlar...!
    TAKDİRLERİNİZE BIRAKIYORUZ....
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Genceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    35
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    547
    @Genceli

Bu içeceyin içeriyide bir muamma...

alonehc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1250
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    909
    @alonehc

Alıntı Azeribalasi Rumuzlu Üyeden Alıntı
    COCA COLA'nın ANLAMI

Yahudi asıllı, gelirinin bazen bir kısmını bazen de tamamını İsrael'e vererek, Filistindeki vahşetin ve insanlık dışı o katliamın ortaklarından birisi de Coca Cola şirketidir. Üzülerek belirtmek gerekiyorkı; O şirketinde ayakta durmasını sağlayan yine biz müslümanlarız. Yani içtiğimiz her şişe cola ile Filistindeki kardeşimize bir mermi atmış oluyoruz bir nevi.Coca Cola'nın ne anlama geldiğini düşündünüzmü hiç?
    İşte bunun cevabı:
    Coca Cola yazısını yansıtmalı olarak ters çevirdiğinizde arapça bir yazı teşkil etmektedir. Ve de bu yazıda "La Muhammed La Mekka" yazısı ortaya çıkmaktadır. "La" arapçada olumsuzluk ekidir. Yani bu cümle o zaman: "Muhammedi ve Mekke'yi ortadan kaldırmak" anlamını taşımaktadır. İnanmak güç ama ne kadar cahil olduğumuzu kendi gözlerimizle görmeye ne dersiniz?

Farklı bir açıdan

Şimdi bu yazıyı hat sanatı gözlükleriyle seyredelim:

"La Muhammed La Mekka"
    "Muhammed ve Mekke yok olsun"

Hala hiç utanmadan, çekinmeden Coca Cola içen Müslümanlar...!
    TAKDİRLERİNİZE BIRAKIYORUZ....
    Bunun gerçeklik payıda vardır ama ben diğer firmaların rekabet amaçlı böylesine bir şey yaptığına inanıyrum.
    Her şey bir tebessüm kadar uzak..

Tebessüm mü..?

Oda yere düşen bir kristal gülün çıkardığı sesi resme yansıtan ressamın elinde..!

Kod:
    2566342 . ... ... .. .. .. ... All Legal And İllegal Right Reserved..!

Torpag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    19
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    541
    @Torpag

Alıntı alonehc Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Bunun gerçeklik payıda vardır ama ben diğer firmaların rekabet amaçlı böylesine bir şey yaptığına inanıyrum.
    nekadar cidilik payi var bilmem ama arap ülkelerinin nerde ise tamami bu markayi kulaniyorlar!!sen git deki bakin size hem helal hemde islam icin kulanilacak %100 bir icecek yinede bizim malimizi kulanmazlar ben buna kendi adima inaniyorum.
    yinede paylasimin icin tskler.
    Sadece ahmaklar kayip edeceklerini bildikleri halde savasa girerler!!
    cengiz han

alonehc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1250
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    909
    @alonehc

Alıntı Torpag Rumuzlu Üyeden Alıntı
    nekadar cidilik payi var bilmem ama arap ülkelerinin nerde ise tamami bu markayi kulaniyorlar!!sen git deki bakin size hem helal hemde islam icin kulanilacak %100 bir icecek yinede bizim malimizi kulanmazlar ben buna kendi adima inaniyorum.
    yinede paylasimin icin tskler.
    Nede güzel söyledin bizim malımız Bak bizlerde şu gerçek var millet olarak tek bilek tek kuvvetiz bundan dolayı bir cümleye başlarken vurgu ile bizim deriz ben demeyiz. İşte bu duygu onlarda yokta ondan ben merkezli düşünüyorlar araplar. Bundan dolayı düşüncelerindeki sınır çok dar yani müslümanlık gibi öylesiine geniş bir kitleyi kapsayan bu kelime yerine arap-müslüman ikilemesini tercih edip kendilerinden başka kimseyi görmez olmuş bir milletten bahsediyoruz. Neden bizim malımızı alsınlar ki maaşlarını bile Abd Doları ile veren bir milletten bahsediyoruz.
    Her şey bir tebessüm kadar uzak..

Tebessüm mü..?

Oda yere düşen bir kristal gülün çıkardığı sesi resme yansıtan ressamın elinde..!

Kod:
    2566342 . ... ... .. .. .. ... All Legal And İllegal Right Reserved..!

Torpag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    19
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    541
    @Torpag

Alıntı alonehc Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Nede güzel söyledin bizim malımız Bak bizlerde şu gerçek var millet olarak tek bilek tek kuvvetiz bundan dolayı bir cümleye başlarken vurgu ile bizim deriz ben demeyiz. İşte bu duygu onlarda yokta ondan ben merkezli düşünüyorlar araplar. Bundan dolayı düşüncelerindeki sınır çok dar yani müslümanlık gibi öylesiine geniş bir kitleyi kapsayan bu kelime yerine arap-müslüman ikilemesini tercih edip kendilerinden başka kimseyi görmez olmuş bir milletten bahsediyoruz. Neden bizim malımızı alsınlar ki maaşlarını bile Abd Doları ile veren bir milletten bahsediyoruz.
    iyide biz veya siz müslüman degilmiyiz?(EZIZIM ARAPLARI BANA ANLATMA)
    PEKI SIMDI BIZ NEYIN TARTISMASINI YAPACAGIZ MADEMKI BENIM DÜSÜNCELERIMi COK DAR DÜSÜNÜYORUM(bizler degilmiyiz filistindeki zulüme üzülen ve o halka destek olan,bizler degilmiyiz yine arap halkina zulüm eden kral ve yöneticilerinin yok olmasini isteyen?)(peki hangi arap ülkesi karabagdaki zülüme dur dedi ve destek verdi?onlar müslüman degimiyidi?)gerci onlar bizleri ne müslüman nedeki dost görürülerde!
    Sadece ahmaklar kayip edeceklerini bildikleri halde savasa girerler!!
    cengiz han

Etiketler