http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs250.snc1/9732_129062413025_111603798025_2485957_1412758_n.jpg Her doğum ölüme bir adım yaklaşmaksa, her son bir başlangıçtır aslında… her ne yaşadıysam sonumu hep doğarken yazıyorum… yaşanmış ya da yaşanmamış ne varsa, geriye dönüp baktığımda puslu bir zemheriye dönüyor ömrüm… fakat ne çare, görülmemiş bir düşü arıyor gözlerim... kendimle hesaplaşmaktan korkuyorum… ruhumun incelen yanlarından tarifi olmayan acılı günler eskitiyorum ve gün

Bu konu 1395 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
"CAN" Kaybından Ölüyorum 1395 Reviews

Konuyu değerlendir: "CAN" Kaybından Ölüyorum

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1395 kez incelendi.

NAZLICAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    41
    Konular
    189
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    554
    @NAZLICAN

Standart "CAN" Kaybından Ölüyorum

Her doğum ölüme bir adım yaklaşmaksa, her son bir başlangıçtır aslında…
    her ne yaşadıysam sonumu hep doğarken yazıyorum… yaşanmış ya da yaşanmamış ne varsa, geriye dönüp baktığımda puslu bir zemheriye dönüyor ömrüm… fakat ne çare, görülmemiş bir düşü arıyor gözlerim... kendimle hesaplaşmaktan korkuyorum… ruhumun incelen yanlarından tarifi olmayan acılı günler eskitiyorum ve gün geçtikçe eksiliyorum.. yüreğime tuz basarken yarınlarımı suskunluğuma hapsediyorum… yaralarım ele veriyor beni… son nefesimi sen olan son dileklerime emanet edip çıkıp gidiyorum.. ardıma bile bakmadan… sana yani kendimden uzak diyarlara...
    biliyor musun sevgili!
    meçhul bir kentte meçhul bir aşka sebep, can kaybından ölüyorum..

aslında bugün doğarken öldüğümü biliyorum… fakat dünyanın umurunda mıyım, işte onu bilmiyorum… dünya ve sen, iki bilinmeyenli kuyu… tanımı ve tarifi imkansız bir duygu… ona ve sana dair bilmediğim ne çok şey var… offf… bilmesem de olur diye avutuyorum kendimi… çünkü bilmek sorumluluk gerektirir… sorumluluktan değil ama kendimden kaçıyorum… bildiğim tek bir şey var… o da, yaramaz sevdalar yalancı baharlarda doğar… yaramaz olan ne varsa hayatımdan siliyorum ama görüyorum ki yaram az artık bana… yarası derin sancıları acılarıma gömerken, yabancı bir düşe elveda ediyorum ve bütün yaşanmışlıklara rağmen beyaz yalnızlıklar çekiyorum… sana… yani hayatıma…
    duyuyor musun sevgili!
    kimsesiz bir dünyada kimsesiz bir aşka sebep, can kaybından ölüyorum

saklımda kaybettiğim yüzümü arıyorum, içimdeki yangında ateşlerde kalırken, gözlerime alev mavisi inzivalar sürüyorum… kini, bencilliği, riyayı elimin tersiyle itip, yüreğime el değmemiş ilhamlar yüklüyorum ve sende kalmak için çocuksu ve bir o kadar da şizofrenik masalımda yaşıyorum… ve masalımın sonunda sen ölme diye tüm kötü karakterleri öldürüyorum… ey sevgili n’olur, bana masallarımda sustuğum hecelerimi ver… çünkü sana dair ne söylediysem bende onları susuyorum… yani çığlık gibi… yani adam gibi… yani deniz gibi… sen gibi susuyorum… yani sana susuyorum…
    anlıyor musun sevgili!
    anlamsız bir alemde anlamsız bir aşka sebep, kendi masalımda susarken can kaybından ölüyorum..

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: "CAN" Kaybından Ölüyorum

Kategori: Aşk Hikayeler

Konuyu Baslatan: NAZLICAN

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1395

Hiçbir şehre sığmadı yüreğim.
    İstanbul sen de yüreğimi ayaklarına doladın.
    Ve sen düştün ben kanadım.
    Ezildim yarama yine koskoca bir kenti bastım...

Etiketler