Yorumsuz olarak ekliyorum. Çamlıca Kız Lisesi Müdür Muavini Sebahat Egemen Hanım'ın yine bir lise hocası olan arkadaşının başından geçen su hadise, değişik ülkelerde yıllarca azınlık psikolojisi içinde yaşayan Yahudi cemaatinin millet olma şuurunu nasıl kazandıklarını göstermesi açısından oldukça önemlidir: "Çocuklardan not tutmaları için bir defter getirmelerini istedim. Sınıfın tek Musevi talebesi hariç iki gün içinde hepsi isteğimi yerine getirdi. Her ders Yahudi kızına defter

Bu konu 1589 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
YAHUDİ ŞUURU 1589 Reviews

Konuyu değerlendir: YAHUDİ ŞUURU

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1589 kez incelendi.

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    716
    @Apancene

Standart YAHUDİ ŞUURU

Yorumsuz olarak ekliyorum.

Çamlıca Kız Lisesi Müdür Muavini Sebahat Egemen Hanım'ın yine bir lise hocası olan arkadaşının
    başından geçen su hadise, değişik ülkelerde yıllarca azınlık psikolojisi içinde yaşayan Yahudi
    cemaatinin millet olma şuurunu nasıl kazandıklarını göstermesi açısından oldukça önemlidir:

"Çocuklardan not tutmaları için bir defter getirmelerini istedim. Sınıfın tek Musevi talebesi hariç iki gün
    içinde hepsi isteğimi yerine getirdi. Her ders Yahudi kızına defter getirmesi gerektiğini tekrarladımsa
    da, hali vakti yerinde olduğu halde kız deftersiz gelmekte devam ediyordu.

Nihayet aradan bir hafta geçtikten sonra, dediğimi yapmadığı takdirde kendisini sınıfa almayacağımı
    söyleyince ağlamaya başladı. Ailesinin çok geniş imkânı olduğunu bildiğim için bu direnmenin
    sebebini öğrenmem lazımdı. Kızdan aldığım cevap bir Siyonist prensibin genç bir Yahudi kızında ifade
    bulmasından ibaretti.

Kız ağlamaya devam ederek ''NE YAPAYIM ÖĞRETMENİM, YAKO ON GÜNDÜR DÜKKÂNINI AÇMADI,
    HERHALDE HASTA OLMALI'' dedi."

Yako'dan başkasından alış veriş etmeyi prensibine ihanet addedecek ırki bir taassupla

Yahudiliğine gösterdiği bu sadakatin kaçta kaçı bizlerde bulunmaktadır?

Çamlıca sakinlerinin el birliği ile zengin ettikleri parçacı Mişo'nun kumaş tüccarı olduğunu duyduktan
    sonra, Yahudi kızının Yako'su da herhalde günün birinde kırtasiye toptancısı olmuş veya olacaktır ne dersiniz ?

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: YAHUDİ ŞUURU

Kategori: Makaleler,Köşe Yazıları

Konuyu Baslatan: Apancene

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 1589

NE YARDAN, NE ÇAYDAN..!!
    Yeşil çay, siyah çay, Çay dünyanın gürültüsünü unutmak için içilir...

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

-
    - - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Iste burda islamiyet ile yahudulik arasindaki ucurum acikca görülmekte...
    Yahudiler bencil millettir ve kendilerini tüm yaratilmis olan insanliktan üstün görür bu halleri islamiyete cok terstir iste burda acikca görülmektedir o kadar bencil ve irkcilardirki kendilerinden baska hic bir millete faydalari dokunsun istemezler aynen yazidada gectigi gibi aile cocuklarina bile bu zihniyeti empoze ediyor resmen beynine kaziyor ne aci aciyorum bu zavallilara ve sükrediyorum müslüman fitrati üzerine yaratilmisim diye...
    Emegine saglik hocam gercekten ibret verici ders almamizi gerektiriyor..ki günümüzde pek cok üründe yahudi damgasi mevcut dikkat etmek gerek..

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    716
    @Apancene

Yorumun için saol Hocam Aynen katılıyorum ve maalesef bir avuç topluluk ( yahudi ) Dünyanın kaymağınıda onlar yiyor .istemesekde bağımlı hale gelmişiz nedenide bu eklemiş olduğum konudada ap açık ortadadır !
    NE YARDAN, NE ÇAYDAN..!!
    Yeşil çay, siyah çay, Çay dünyanın gürültüsünü unutmak için içilir...

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]