17 ağustos depreminde görülen beş mucize 1999 Gölcük depreminden sonra ortalıkta bir sürü esrarengiz olaylar anlatılmakta. Ne kadar doğru bu söylenenler bilinmez ama hayret edilmeyecek türden de değil bu anlatılanlar...(Buradan 1999 Gölcük depreminde hayatını kaybeden insanlarımıza YÜCE MEVLAMDAN rahmet diliyorum.) OLAY-1=> O gece bayanın birisi doğum için eşiyle beraber bir taksiyle hastahaneye gidiyorlarmış.Taksi tam Eyüp şehitliğinden geçerken doğum sancıları tutan bayan kafasını sağa sola

Bu konu 3874 kez görüntülendi 8 yorum aldı ...
17 Ağustos depreminde görülen beş mucize 3874 Reviews

Konuyu değerlendir: 17 Ağustos depreminde görülen beş mucize

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3874 kez incelendi.

-
    - - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart 17 Ağustos depreminde görülen beş mucize

17 ağustos depreminde görülen beş mucize
    1999 Gölcük depreminden sonra ortalıkta bir sürü esrarengiz olaylar anlatılmakta. Ne kadar doğru bu söylenenler bilinmez ama hayret edilmeyecek türden de değil bu anlatılanlar...(Buradan 1999 Gölcük depreminde hayatını kaybeden insanlarımıza YÜCE MEVLAMDAN rahmet diliyorum.)
    OLAY-1=> O gece bayanın birisi doğum için eşiyle beraber bir taksiyle hastahaneye gidiyorlarmış.Taksi tam Eyüp şehitliğinden geçerken doğum sancıları tutan bayan kafasını sağa sola çevirmeye başlamış.İşte tam bu sırada bayanın gözü şehitliğe ilişmiş.Bayan gördüğü manzara karşısında dona kalmış.Bütün şehitler kabirlerinden kalkmış elleri semada dua ediyorlarmış.

OLAY-2=> Aynı saatlerde Eyüp Sultan Camisinin önünde taksicilik yapan bazı kişilerin anlattıklarıda insanı hayretler içerisinde bırakıyor.
    -Taksinin içerisinde oturmuş müşteri bekliyordum.Gözüm birden Cami'nin duvarına ilişti.Duvarları nurdan varlıklar kaplamış tutuyorlardı.Mezarlıklarda yatanlar kalkmış hep beraber dua ediyorlardı.

OLAY-3=> Enkazdan 4 gün sonra çıkan bir çocuğa su ikram etmişler.Çocuk;
    -Su ve yemek ihtiyacım yok.Yaşlı bir amca bana suda yemekte verdi.

OLAY-4=> Denizden çok büyük bir ateş topu yükselmiş.

OLAY-5=> O gece yıldızlar bir başkaymış.Çoğu insanın anlattığı - sanki elimi uzatsam yıldızları tutacak gibiydim.

Bunlari okudum dehsete düstüm aslinda dehsete düsmemek gerek olmiyacak seyler degiller normalde olan hadiseler fakat kalp gözü acik olan gözlerinden perdesi kalkanlarin görüp yasayabilecegi hadiseler bende bu depreme dair duymustum secdede ölenleri daha sonra 1 haftayi askin bir zaman enkaz altinda kalipta aclik susuzluk cekmiyenleri ,enkaz altindakilere yardima gelen ruhaniler daha pek cok hadise Rabbimin verdiginden asla sual olunmaz ins böyle acilari bir daha yasatmasin(amin)

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 17 Ağustos depreminde görülen beş mucize

Kategori: Enteresan,Yaşanmış Olaylar

Konuyu Baslatan: -

Cevaplar: 8

Görüntüleme: 3874

Konu - tarafından (20.08.2009 Saat 21:09 ) değiş;tirilmiş;tir.

Gonax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    94
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @Gonax

selamun aleyküm

ilk defa duydum ve hakkaten çok şaşırdım bacım.

ellerine emeklerine sağlık....

teşekkür ederim.....

selametle.............
    Tutmamışsa Aşkın Mayası, Cezbeylemez Gözlerin Elası
    Hak'ka Yönelmişse Gönül, Yüze Ne Hacet..!

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

-

Alıntı Gonax Rumuzlu Üyeden Alıntı
    selamun aleyküm

ilk defa duydum ve hakkaten çok şaşırdım bacım.

ellerine emeklerine sağlık....

teşekkür ederim.....

selametle.............
    Sagolasin Gonax abim bende duyunca ürperdim ama olmaz diye bir sey yok Allah-ü Teala her zaman yanimizda ümidi kesmemek önemli olan ümidini kesmiyenler neler yasamakta yeterki icimizdeki ümidimizi en dar anlarimizda icinden cikilamiyacak gibi görünen heryerde kesmiyelim....
    Tsk ederim yorumuna saglik abi...

Naim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    9
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Naim

Leyla Kardeş,bu derece ilginç bir konuyu bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.
    Kaleminize ve yüreğinize sağlık...

soleman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @soleman

Bende depremde hayatlarını kaybedenlere Ramazan ayı hürmetine rahet diliyorum.Evet bende gölcük depreminin sabahi oradaydim çok kötü manzara anlatılacak gibi değil hele birisini gördüm anlatırken dahi etkiliyoda beni 3 veya 4 katlı apartman çökmüş aileden 1 kurtulan içerde sesler geliyo çırpınıyor yardım edin diye ama etrafda onlarca belki yüzlerce yerler yıkılmışdı elimden bişey gelmedi koca molozları insan gücü ile kalkamazdı hemen yolun kenarındada bi erkek betonla kolon arasınaayağı sıkışmış kurtarılmayı bekliyordu takatıda kalmamış halde idi çok kötü zamanlardı deprem zamanı
    leyla eklemelerinizden biri harıç kalanını bende ilk okuyorum yanlız eyüpsultana gittiğimde bende bi rıvayet duydum deprem zamanı bi çok yer eski yapılar cami vs bunları ruhanilerin tuttugunu görenler olmuş , evet ülkemiz çok acı bi deprem yaşadı inş. bu depremden ders alanlardan oluruz

-

Alıntı Naim Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Leyla Kardeş,bu derece ilginç bir konuyu bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.
    Kaleminize ve yüreğinize sağlık...
    Ben tsk ediyorum yorum ve düsüceleriniz icin...

-

Alıntı soleman Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Bende depremde hayatlarını kaybedenlere Ramazan ayı hürmetine rahet diliyorum.Evet bende gölcük depreminin sabahi oradaydim çok kötü manzara anlatılacak gibi değil hele birisini gördüm anlatırken dahi etkiliyoda beni 3 veya 4 katlı apartman çökmüş aileden 1 kurtulan içerde sesler geliyo çırpınıyor yardım edin diye ama etrafda onlarca belki yüzlerce yerler yıkılmışdı elimden bişey gelmedi koca molozları insan gücü ile kalkamazdı hemen yolun kenarındada bi erkek betonla kolon arasınaayağı sıkışmış kurtarılmayı bekliyordu takatıda kalmamış halde idi çok kötü zamanlardı deprem zamanı
    leyla eklemelerinizden biri harıç kalanını bende ilk okuyorum yanlız eyüpsultana gittiğimde bende bi rıvayet duydum deprem zamanı bi çok yer eski yapılar cami vs bunları ruhanilerin tuttugunu görenler olmuş , evet ülkemiz çok acı bi deprem yaşadı inş. bu depremden ders alanlardan oluruz
    Gören gözün hisleri daha farkli olur sizi ne kadar anliyorum desemde yalan olur.Allah sabir versin Rabbim bir daha öylesine bir aciyi yasatmasin ins...

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1051
    @Dygsuz

Allah bir daha yaşatmaz inşallah,içinde olup yaşamakla dışardan anlatılanları okumak ve dinlemek çok farklı.

SaiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    40
    Konular
    680
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @SaiL

emeğine sağlık kardeşim, buna benzer birkaç şey ben de biliyorum bu depremle ilgili ama kusura bakmayın paylaşamam. Malum bir söz vardır: Her bildiğin doğru olsun, ama her doğruyu her yerde söyleme... Beni anlayışla karşılayacağınızdan eminim...

Etiketler