AKP ile DTP aynı değirmene su taşıyor Hısım akrabaya petrol kuyuları dağıtılyor, devlet bankaları imkânları ile gazete ve televizyonlar, çoluk çocuğa gemicikler alınıyor, sonra da çıkıp, “Bize ak demeyen ahlaksızdır” tehditleri savruluyor. Öksüz ve yetimler açlıktan inler babaları işsizlikten intihar ederken ve “Anamız ağlıyor” diye feryat edenlere, “Ananı al da git” nasihatı verilir, çiftçiye, “Gözünü toprak doyursun” bedduası yapılırken, devletin imkânları ile uçak üstüne uçak

Bu konu 2274 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
AKP ile DTP aynı değirmene su taşıyor 2274 Reviews

Konuyu değerlendir: AKP ile DTP aynı değirmene su taşıyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2274 kez incelendi.

Aybars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Aybars

Standart AKP ile DTP aynı değirmene su taşıyor

AKP ile DTP aynı değirmene su taşıyor

Hısım akrabaya petrol kuyuları dağıtılyor, devlet bankaları imkânları ile gazete ve televizyonlar, çoluk çocuğa gemicikler alınıyor, sonra da çıkıp, “Bize ak demeyen ahlaksızdır” tehditleri savruluyor.
    Öksüz ve yetimler açlıktan inler babaları işsizlikten intihar ederken ve “Anamız ağlıyor” diye feryat edenlere, “Ananı al da git” nasihatı verilir, çiftçiye, “Gözünü toprak doyursun” bedduası yapılırken, devletin imkânları ile uçak üstüne uçak alınıyor, o uçaklara binenler 140 çeşit yemekten canlarının çektiğini yiyor, İspanya kraliçesi kafir Sofia 20 dolar verip İngiltere’ye tarifeli uçakla giderken, bizimkiler hamama (kaplıcaya) bile maaile devletin uçağı ile gidiyor, gittikleri ilin valisine şöyle bir uğrayıp, “Biz buralara devlet için geldik” , diyerek, kılıf üretiliyor, sonra da dönüp, Hazret-i Ömer adaletinden, her gün birkaç Mehmetçiği şehit eden, halk otobüsünde işinden evine gedenleri molotof kokteylleri ile yakanların hamileri de barıştan, kardeşlikten bahsediyor.

Hayatî her şeye olağanüstü vergiler konulurken ithal mücevherde KDV sıfırlanıyor ve daha dün yüksek tahsilini başkalarından aldığı bursla yapmak zorunda kalan hükümet erbabı çocukları, gelinleri alnı secdeli, ağzı dualı, eşleri türbanlı hacı amcaların duaları eşliğinde, birkaç yıl içersinde gemi(cik) ve havaalanlarında mücevher satış noktaları sahibi haline, kimi belediyeler PKK’nın yayın organı Roj tv’nin temsilciliği, Avrupa’dan Türkiye’ye pek çok noktada uyuşturucu ve haraç tahsil noktası haline gelmiş bulunuyor.

510 kilometrelik sınır mayınların temizlenmesi karşılığı İsrailli bir firmaya, “İzak yatırım yapacak, Hasan-Hüseyin çalışacak” diye 49 yıllığına devredilmek isteniyor, millet ayaklanınca, faşist damgası yiyor. O mayınları o sınıra döşeyen emekli asker, “Bu işi ben yaptım, ben temizlerim” dediğinde, “Sen de kim oluyorsun, otur oturduğun yerde” diye azarlanıyor. Birileri çıkıp demokrasi yukarının aşağıya değil aşağının yukarıya haddini bildirmesidir demiyor, diyemiyor.

Dağlıca baskınını düzenleyen teröristlerin Dağlıca’ya nasıl geldiklerini, Türk askerini nasıl şehit ettiklerini, Mehmetçiğin nasıl çaresiz kaldığını anlatan Türkü eşliğinde DTP kongreleri yapılıyor.. Bu ülkede birilerinin evlatları bir şekilde askerden kaytarmanın yolunu bulurken birileri şehide kelle, terörist başına sayın diyor, vatan için can verenlere de, askerlik yan gelip yatma yeri değildir, aklı veriyor..

“Dolandırıldık” diyen, Yimpaş, Kombassan ve Almanya’daki Deniz Feneri mağdurları Başbakan tarafından, “Bana sordun da mı para verdin” diye azarlanırken, Deniz Feneri dosyasında adı geçen RTÜK Başkanı ve Kanal 7 sahiplerinin, “kaçırmasınlar” diye mal varlıklarına mahkeme ihtiyati tedbir kararı koyduğunda, Ergenekon sanıkları için savcı kesilenler üzerlerine avukatlık cübbesi geçiriyor.
    Böyle bir Türkiye’de meclisteki muhalefet partilerinin oy toplamı bütün bunların müsebbibi olan iktidar partisi oyları toplamını bulmuyor. Muhaliflerinin toplamından fazla oy alan iktidar partisi genel başkanı, “Ben tüzüğümüzün gereği iki dönem sonra genel başkanlık için aday olmayacağım” diyebiliyor da, aldığı oyları üçe katlasan iktidar partisi kadar etmeyen bir partinin genel başkanı parti tüzüğüne aykırı olarak “Ben bu makamı terk etmem arkadaş” diye diretiyor, bu diretmenin adı vatanseverlik, diretmeye direnmenin adı ise ihanet oluyor. Bu tabloya bakarak bu kardeşiniz, siz bakmayın kâğıt üzerinde Türkiye’de 63 parti var görünmesine, bu ülkede bir AKP bir de PKK’nın Meclis’teki sesi DTP var demeyi sürdürüyor, çünkü, Türkiye’de her ne oluyorsa bunların dediği oluyor. Olup bitenlere dikkatle bakıldığında ise, kavgalı gibi görünseler de, Meclis’ten çıkan kanunların ruhu okunduğunda, aslında, DTP ile AKP’nin aynı şeyleri söylediği ve aynı yol haritasını hayata geçirdikleri apaçık görülüyor. Siz râzıysanız mesele yoktur efendim..

Hasan DEMİR

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: AKP ile DTP aynı değirmene su taşıyor

Kategori: Makaleler,Köşe Yazıları

Konuyu Baslatan: Aybars

Cevaplar: 5

Görüntüleme: 2274

Deme bana Kayı, Oğuz, İlhanlı;
    Türküm, bu ad her unvandan üstündür!
    Yoktur Azer, Kırgız, Özbek, Kazanlı;
    Türk milleti bir bölünmez bütündür.

Aybars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    6
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Aybars

Alıntı CiLqiN-GözDé Rumuzlu Üyeden Alıntı
    iki partidende nefret ediRem sayqiLaR
    Benim sayılmaz sayın Çılgın Gözde,zira eylemlerinden mütevellit nefret noktasındayım!

Noton incisi de yasakçı zihniyetin :

SEN BANA SEN DİYEMEZSİN,SİZ DİYECEKSİN!

Güler misin ağlar mısın?Hitabette nezaket öğreteyim derken en büyük kabalık örneğini görüyoruz!Hem sen diyor hem de ben derim ama sen diyemezsin diyor...
    Konu Aybars tarafından (08.06.2009 Saat 22:29 ) değiş;tirilmiş;tir.
    Deme bana Kayı, Oğuz, İlhanlı;
    Türküm, bu ad her unvandan üstündür!
    Yoktur Azer, Kırgız, Özbek, Kazanlı;
    Türk milleti bir bölünmez bütündür.

asena_kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    36
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    546
    @asena_kartal

hepsinin canı cehenneme
    Allah'a , Kur-an'a , Vatana , Bayrağa yemin olsun.
    Şehitlerim , Gazilerim emin olsun
    ülkücü Türk Gençliği olarak , Komunizme , Kapitalizme ,
    Faşizme ve her türlü emperyalizme karşı mücadelemiz sürecektir.
    Mücadelemiz son nefer , son nefes , son damla kana kadardır.
    Mücadelemiz milliyetçi Türkiye'ye turana kadardır.
    ülkücü Türk Gençliği olarak ,
    Yılmayacağız , Yıkılmayacağız , Başaracağız , Başaracağız ,
    Başaracağız .
    Allah Türk'ü Korusun ve Yüceltsin.
    Amin...

AlpTürk Bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    9
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @AlpTürk Bozkurt

Akp ile Dtp nin aynı değirmene su taşıdıkları su götürmez bir gerçek iken dini bütün kardeşlerimiz bunu nedense hep görmezden geliyorlar. İki rekat namaz kılmak tüm akplileri ak-ı pak etmeye yetiyor maalesef.

Her zaman söylerim bunların unuttuğu ve hesaba katmadıkları, günü geldiğinden çelikten bir zırh gibi önlerinde duracak olan damarlarında asil kan dolaşan Türk Milleti var.

O yüzden konu başlığına uygun olarak

TAŞIMA SU İLE DEĞİRMEN DÖNMEZ diyorum.

Esenlikler
    VARLIĞIM TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN

aZaT07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    156
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    816
    @aZaT07

AKP - DTP EL eLe
    Tam BağımLı Türkiye !!!!!

İşte SLagonLarı bu....

Bir üLkenin DevLet Bakanı ve Baş bakan yardımcısı çıkıp; 'AK Parti ne kadar saygınsa, benim gözümde, DTP'de o kadar saygındır' diyebiliyorsa ve o ülkenin en büyük teröristine sayın diye hitap ediyorsa; Bu adamLardan ne bekLenebiLir?

HeLe hele o ülkenin başbakanı ülke topraklarının büyük bir bölümünü kendi kanına yakın bulduğu insanlara bilmem ne bahaneleriyle (Mayın) peşkeş çekmeye çalışıyorsa; söyleyebilecek tek laf var. """"""""""""" YaZıK!!!!!!!!!!!!!! """""""""""
    DeĞeR VeRDiĞiN iNSaN SeNiN DeĞeRiNi BiLMiYoRSa;
    BıRaK KeNDi DeĞeRi iLe KaLSıN !!!!!!!!!!

AlpTürk Bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    9
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @AlpTürk Bozkurt

Alıntı CiLqiN-GözDé Rumuzlu Üyeden Alıntı
    ya sen kime ne cvp yazdigini farkindamisin ben sadece partılerle ılgılenmedıgımı anlatmaya calısdım cvpda sen veya siz gibi hitaplarda yok saygisiz demenide ayrica kiniyorum bir konu acdin yoruma acık deilsen asil saygisiz sensin ben deil iki partidende nefret ediyorum dedim ve burda eylemmiş yok hitapmiş kendine gel ettigin lafa dikkat et aksi takdirde hiç hos olmayan laflar sarf etmek zorunda birakicaksin beni ki böyle birsey olmasinida hiç istemem actigin konularda bos ya hadi neyse sadece guluyorum sana basda duranların aklı yoksa bu dünyayı sen mi kurtarican aybarsss
    Orda aybarss size bir şey dememiş,

Hani Başbakan Deniz Baykal'a hitaben Sen bana sen diye hitap edemezsin diye, Türkçe faciası bir kelime kullandı ya, arkadaş ondan bahsetmiş.

Herhangi bir gazete veya haber sitesine bir göz atmış olsaydınız bu yazıyı üstünüze alınıp celallenmezdiniz.

Esenlikler
    VARLIĞIM TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN