http://img156.imageshack.us/img156/7688/rpxjlc7q2lvsi4ont4wtl.jpg Gülün dikeni battı dün parmagıma, ve hala gülümseyerek bakıyorum parmagımdakı kücük sıyrığa... kızamadım... cünkü gülün dikeni batmadan önce şükretmistim; " Ya Rabbi, ne kadar güzel yaratmışsın " demistim. Kızamadım, cünkü bir dakika önce güzel kokusunu sineme cekmistim , bakmaya kıyamamıs dokusuna hayran kalmıstım, çünkü batmadan önce yüregime koymuş onu sevmiştim... dikenini unutmuşmuydum? unutmuştum dikenini...

Bu konu 2751 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
Yüreğimi Bir gül çizdi.. 2751 Reviews

Konuyu değerlendir: Yüreğimi Bir gül çizdi..

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2751 kez incelendi.

-
    - - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Yüreğimi Bir gül çizdi..(Sevdiklerimizin yüregimizde actigi yaralar))

Gülün dikeni battı dün parmagıma, ve hala
    gülümseyerek bakıyorum parmagımdakı kücük sıyrığa...

kızamadım... cünkü gülün dikeni batmadan önce şükretmistim; " Ya Rabbi, ne kadar güzel yaratmışsın " demistim. Kızamadım, cünkü bir dakika önce güzel kokusunu sineme cekmistim , bakmaya kıyamamıs dokusuna hayran kalmıstım, çünkü batmadan önce yüregime koymuş onu sevmiştim... dikenini unutmuşmuydum? unutmuştum dikenini... unutmuştum işte....

acıtmayayım diye dokunmaya çekindigim gül, ince ve derin bir yara açmıstı parmagıma... gülümsedim yarayada... süzülen iki damla kanada... çünkü o yarayı açan bakmaya kıyamadıgım o güldü...

.... .... ....

sevdiklerimizin yüregimizde açtıkları yaralarda aslında o gülün açtıgı yara gibi degilmiydi... ince ve derin bir yara... aslında cok önemsiz gibi görünsede her kımıldadıgınızda yüreginizi inceden sızlatan bir yara... ama dostlarınız o yarayı açmadan önce siz muhabbet dolu kokularını sineye çekmiştiniz, zamanı, mekanı ve kalbinizi paylasmıştınız... yarayı açmadan önce siz onları kalbinize koymuştunuz... kızabilirmiydiniz... kızamazdınız elbet..

sevdiklerimizin açtıkları yaralarda o gülün açtigi yara gibi ince ve derin... ama o yarayı açmadan önce biz şükretmiştik, kokusunu sinemize çekmiş, bakmaya kıyamamıştık...dikenini unutmuşmuyduk... unutmuştuk tabi... ama biz gülümsemeliyiz yaraya... belki süzülen iki damla kanada... gülümsemeliyiz işte.... çünkü o yarayı açmadan önce biz onu kalbimize koymustuk ve şükretmiştik...

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Yüreğimi Bir gül çizdi..(Sevdiklerimizin yüregimizde actigi yaralar))

Kategori: Makaleler,Köşe Yazıları

Konuyu Baslatan: -

Cevaplar: 3

Görüntüleme: 2751

Konu - tarafından (29.04.2009 Saat 22:48 ) değiş;tirilmiş;tir.

-

***Yüreğimi bir gül çizdi ***

Kıyamadım dokunmaya
    Aldım kalbimin üstüne
    Yüreğimi bir gül çizdi
    Dağlar yıkıldı üstüme

Seni dedim yazan Tanrım
    Ne bilirdim üzmez sandım
    Yüreğimi bir gül çizdi
    Kanar içim yaralandım

Aylar geçti yıl an oldu
    Her gülüşüm talan oldu
    Yüreğimi bir gül çizdi
    Gönül gurbet sılan oldu.. Alinti

Elif78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Elif78

leyla leyla bu ne sozler, inanki icim ciz etti, sen bilmesin ama bu siir beni nerelere aldi goturdu, bende bir zamanlar birine gulum derdim, o gul oyle bir yara actiki, ne yarasi kapanir nede akan kani duruyor. oldurdum mahvettin sen beni Leyla. Dilegim senin gulun senin yuregini talan etmesin gulun hep guzel koksun hep guzellikler acsin bahtinda talihinde alin yazinda, emegine saglik can

-

Alıntı Elif78 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    leyla leyla bu ne sozler, inanki icim ciz etti, sen bilmesin ama bu siir beni nerelere aldi goturdu, bende bir zamanlar birine gulum derdim, o gul oyle bir yara actiki, ne yarasi kapanir nede akan kani duruyor. oldurdum mahvettin sen beni Leyla. Dilegim senin gulun senin yuregini talan etmesin gulun hep guzel koksun hep guzellikler acsin bahtinda talihinde alin yazinda, emegine saglik can

oy oy kurban olurum seni üzmek istemezdim abla ama gercekten guzel bir anlatim ve siir benide cok etkiledi hayatin gercekleri...
    insanin icini iste en cok acitan sevdigin gelenler olurmus...
    Güzel dileklerine amin diyorum ayni sekilde senin icin bende diliyorum Allahtan mutluluk senle olsun....

Etiketler