Hazırlık kampının yıldızı Serdar Kurtuluş, FANATİK'e konuştu, taraftarlara mesaj gönderdi: İki yılda çok şey öğrendim.Temiz bir sayfa açacağım. Biliyorum ki bu sezon çok farklı olacak... 12.8.2008 Jean Tigana, “Tümer’i gönderebilirsiniz, yeter ki Serdar’ı alın” demişti. İkinci Lig’den Beşiktaş’a gelen genç futbolcu, hocasının yüzünü kara çıkarmamış, A Milli Takım’a kadar yükselmişti. Tigana gitti, Sağlam geldi ama Kurtuluş yine ilk 11’deydi... Üst üste gelen sakatlıklar onu

Bu konu 1648 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Kurtuluş yakında 1648 Reviews

Konuyu değerlendir: Kurtuluş yakında

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1648 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    584
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    612
    @bYMuH@mM£d76

Standart Kurtuluş yakında

Hazırlık kampının yıldızı Serdar Kurtuluş, FANATİK'e konuştu, taraftarlara mesaj gönderdi: İki yılda çok şey öğrendim.Temiz bir sayfa açacağım. Biliyorum ki bu sezon çok farklı olacak...
    12.8.2008

Jean Tigana, “Tümer’i gönderebilirsiniz, yeter ki Serdar’ı alın” demişti. İkinci Lig’den Beşiktaş’a gelen genç futbolcu, hocasının yüzünü kara çıkarmamış, A Milli Takım’a kadar yükselmişti. Tigana gitti, Sağlam geldi ama Kurtuluş yine ilk 11’deydi... Üst üste gelen sakatlıklar onu formasından ayırdı ancak hazırlık kampında tekrar kendini gösterdi. Arkadaşımız Murat Akbaş’a konuşan Serdar Kurtuluş, yeni sezondan çok umutlu. İşte genç yıldızın sözleri...

‘Sağlam büyük fırsat’
    “Benim için geçen sezon, çok kötüydü. Kendi adıma hatırlamak bile istemiyorum. Ancak çok şeyler öğrendiğimi ve bana tecrübe olduğunu söyleyebilirim. Kendi adıma yeni ve temiz bir sayfa açıyorum. Bu sezon herşey çok daha farklı olacak. Ertuğrul Sağlam gençlere önem veriyor. Onun sayesinde yeni oyuncuların Türk futbolculuna hizmet edeceğine inanıyorumErtuğrul Sağlam, genç futbolcular için gerçekten önemli bir şanstır.”

‘Delgado’ya yakıştı’
    “Oynadığım mevkiiyi sorun etmiyorum. Hocamın beni zaman zaman sağ kanatta, zaman zaman da ön liberoda oynatması dert değil. Bana verilen görevi en iyi şekilde yaparım. Hocaya gidip de, ‘Beni burada oynat, şurada oynat’ diye bir talebim olamaz. Nerede oynatırsa, orada oynarım. Öyle bir hakkım da yok zaten... Delgado’nun kaptan olması ile birlikte, sorumlulukları da arttı. Kaptanlık görevini de çok iyi yapıyor. Oyuncular, hatta malzemecilerle yakından ilgileniyor. Bence bu kaptanlık görevi Delgado’ya yakışıyor ve o da bu yükün altından kalkıyor.”

‘Borcumu ödeyeceğim’
    “Benim için önce Beşiktaş gelir. Beşiktaş’ta şampiyonluklar yaşamak, kupalar kaldırmak istiyorum. Burada kalıcı ve sağlam başarılar elde ettikten sonra Avrupa’ya gitmek istiyorum ama Beşiktaş’a olan borcumu mutlaka ödemek istiyorum. Milli takımdaki yabancı oyuncu konusuna gelince... Ben yabancı futbolcu oynamasından yana değilim. Çünkü adı üstünde; Milli Takım... Ancak Fatih Terim’in aldığı karara saygı duyuyoruz. Serdar Kurtuluş olarak düşüncem, milli takımlarda yabancı futbolcu oynamamalı...”

‘Yeniler faydalı olacak’
    Yeni alınan yabancılar Sivok, Zapotocny, Seric takıma katkı sağlayacak oyuncular. Geçmiş dönemlerde oynadıkları takımlarda zaten bunu ispatlamışlar. Ben futbolcu olarak her meslekdaşımı gözlemliyorum ve hepsinden birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.”

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kurtuluş yakında

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1648

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔