S.a burası tanışma yeri ,gerektiğiinde vedalaşma yeride olabilir,olmasıda lazım; Sizlerle ( forundaki ) arkadaşlarla çok güzel vakit geçirdim hem bilgilendim hem eğlendim ara ara ibre yukarlara çıksada genel yaklaşımlar pozitif oldu . Burada isimlerii sayamayacağım çok değerli Arkadaşlar,Kardeşler edindim . Foruma ilkkatıldığım günden itibaren bunu asıruhum sonrada leyla azerigız eklediler bunlara uymaya çalıştım,bilerek asla yanlışlığım olamamıştır ,zaman zaman iletişimde sorun,sıkıntıda

Bu konu 12737 kez görüntülendi 52 yorum aldı ...
ayrılma 12737 Reviews

Konuyu değerlendir: ayrılma

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 12737 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu: ayrılma

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

Standart ayrılma

S.a burası tanışma yeri ,gerektiğiinde vedalaşma yeride olabilir,olmasıda lazım;
    Sizlerle ( forundaki ) arkadaşlarla çok güzel vakit geçirdim hem bilgilendim hem eğlendim ara ara ibre yukarlara çıksada genel yaklaşımlar pozitif oldu . Burada isimlerii sayamayacağım çok değerli Arkadaşlar,Kardeşler edindim . Foruma ilkkatıldığım günden itibaren bunu asıruhum sonrada leyla azerigız eklediler bunlara uymaya çalıştım,bilerek asla yanlışlığım olamamıştır ,zaman zaman iletişimde sorun,sıkıntıda yaşanmışda olabilir ,onları bı kenara koydum,geneline baktım ve bana çok güzel anılar izler bıraktı ,burada olmaktan kesinlikle memnun kaldım , hatta işimde aşımda dahi aklım hep buradaydı hayin ( çok ) alışkanlık eylemişdi .msn adresimi zorunlu değiştim burada forumda bir kişi biliyo onunda bende değeri çok büyük saygı duyduğum biri Allah cc ondan razıolsun , İnşallah hep böyle devam eder .gidişim kırgın,kızgın olarak değildir bunada müsade etmem inanıyorum azeribalasi formu daha iyi yerlere gelecek ümit ediyor ve inanmak istiyorum! gidenlerin yerleri bi şekilde dolmuş veya doldurulmuştur.bilmeyerek sürçü lisanımız olduysa ( asla yapmam itina gösteririm ) af ol , sevgi ve saygılarımla .

apancene ( elif78 şimdi apaci yazarsan :p )

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: ayrılma

Kategori: Tanışma alanı

Konuyu Baslatan: Apancene

Cevaplar: 52

Görüntüleme: 12737

Elif78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Elif78

nereye gedirsen apance biziniye birakirsan ay gardas, bu veda nedi, bu sozler nedi, kim sana burda ne dedi, kal getme kal bizimle, herkesinbir derdi var, hepimiz zaten yanliz odlugumuz icin giririk buraya, hamd olsunki Allaha herkes burda helal sut emmistiler, bir saygisizlik bir yalakaliklik olmur, getme deyirem kal, en azindan iyice bir dusun, dost kazanmak zor ama kaybetmek kolaydi, biz seni sende bizi kazandin, varmi oyle sirt donmek dostlara, varsa get apance yolun acik olsun, yok eger bizi dost bilirsen o zaman kal apance.

Ayselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    181
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    733
    @Ayselim

men bir shey alnamadim vallah , bir onu anladim ki gedirsen? ama niyesini hec anlaya bilmedim
    Gel gor omrumuzden kecen o gunlerden neler qalmish

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Kishi sakayin sirasi degil durdurdugun yerde meni hersdendirme ha
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Watan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    151
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    595
    @Watan

Alıntı apancene Rumuzlu Üyeden Alıntı
    S.a burası tanışma yeri ,gerektiğiinde vedalaşma yeride olabilir,olmasıda lazım;
    Sizlerle ( forundaki ) arkadaşlarla çok güzel vakit geçirdim hem bilgilendim hem eğlendim ara ara ibre yukarlara çıksada genel yaklaşımlar pozitif oldu . Burada isimlerii sayamayacağım çok değerli Arkadaşlar,Kardeşler edindim . Foruma ilkkatıldığım günden itibaren bunu asıruhum sonrada leyla azerigız eklediler bunlara uymaya çalıştım,bilerek asla yanlışlığım olamamıştır ,zaman zaman iletişimde sorun,sıkıntıda yaşanmışda olabilir ,onları bı kenara koydum,geneline baktım ve bana çok güzel anılar izler bıraktı ,burada olmaktan kesinlikle memnun kaldım , hatta işimde aşımda dahi aklım hep buradaydı hayin ( çok ) alışkanlık eylemişdi .msn adresimi zorunlu değiştim burada forumda bir kişi biliyo onunda bende değeri çok büyük saygı duyduğum biri Allah cc ondan razıolsun , İnşallah hep böyle devam eder .gidişim kırgın,kızgın olarak değildir bunada müsade etmem inanıyorum azeribalasi formu daha iyi yerlere gelecek ümit ediyor ve inanmak istiyorum! gidenlerin yerleri bi şekilde dolmuş veya doldurulmuştur.bilmeyerek sürçü lisanımız olduysa ( asla yapmam itina gösteririm ) af ol , sevgi ve saygılarımla .

SEN HİÇ BİR YERE GİDEMEZSİN DOSTUM SEYMEN EFENDİ..!!
    Şahsen üzülürüm gerçekten. Çünkü artık değer werdiğim dostlardan birisin.. Ula uşağum haçan cidarsen, ben kima şakalar yapacağum daa ? Kim açılan konular altina esprili yorumlar yazacak daa ?..

Dostum; Eğerki işlerine engel olan bir wesileler war diye gidiyorsan. ALLAH YOLUNU ŞANSINI BAHTINI AÇIK ETSİN. Şahsen bana karşı hiçbir sürçü lisan etmedin bilakis yüreğimde çok iyi bir yer ettin. Hakkım helaldir hakkını helal et..

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

apancene abi lutfen gitme gercekten okuyunca cok uzuldum
    kalmani cok isderim ama kararinada saygim sonsuzdur
    lutfen gitme bizi sensiz burakma

-
    - - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Saskinlik icindeyim...
    Tanisali kisa bir zaman oldu fakat gözlemledigim kadariyla böyle bir kisiligin gitmesi gercekten forum icin kayip...
    Egerki burda dostluklar edinmissen deger vermissen bir kez daha düsün derim ...
    Apancene bu kararina cok üzüldüm ve sasirdim acikcasi..
    Forumdur burasi nabizlar yükselir düser sen sana yakisani yaptiysan gerisi teferruattir...
    Su varki kimsenin yeri asla dolmaz!!! herkesin kendine has özellikleri vardir kimse kimse gibi degildir olamazda onun icin hic bir gelen hic bir gidenin yerini doldurmaz bir gönüle girebilmek okadar kolaymidir dostluklar elde edebilmek...
    Eminim sana gitme kal diyenlere ricada bulunanlari kirmiyacaksin cunki sen öyle bir kisiliksin gitme---kal...

€crin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    129
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    742
    @€crin

site içerisinde sağlam yorumları ve düzgün kişiliği olan bir arkadaşımızsın. gitmen hem site hem bizler için kayıp olur gönlüm kalman taraftarıdır. umarım bu kadar insanı üzüpte gitmezsin.
    Bir ben var ki benim içimde
    Benden öte benden ziyade....

Elif78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Elif78

hepimiz bir agacin yapragiyiz, vakti gelende elbet solup gidecegiz tipki okudugum bu sitedeki hikaye gibi, ama vakit gelmedi hele apance, di yeter da, men anamin evine gedende bele naz elemedim ay apance akilli ol haci hoca geldi tokuldu hemen kalktim gettim evime, hoca deyir elif hardadi bi bakti men hocadan onde gedirem))

Alptunga76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    33
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    611
    @Alptunga76

Thumbs down

Valla ben kısa bir süredir olmama rağmen ayrılmna üzüldüm modluk görevi verilmesi gereken arkadaşlardan biriydin bence. Sana karşı bir yanlışım olduysan özür kardeş hayatında başarılar ...

Taşıma suyla hard-disk kopyalanmaz, çünkü "taşıma su" küçük bir Japon çocuğudur.

Ayağını kotana göre uzat.

Sabrın sonuresettir.

Ummadığın program, makineyi kilitler.

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu