http://img394.imageshack.us/img394/5192/hbr4118d.jpg Samsung'un Android işletim sistemini kullanacak akıllı telefon yapacağını açıklamasından beri "sızan" telefon adaylarına, bir nokta konuldu. Bugün öğlen saatlerinde yapılan resmi tanıtım, I7500 adlı modeli ve donanım özelliklerini tüm meraklıların beğenisine sundu. I7500, saniyede 7.2 MB hızında HSDPA bağlantısı (3G) desteğine, 3.2 inç AMOLED ekrana, 5 megapiksel kameraya ve 8 GB dahili hafızya sahip. Dahili hafızasının yanında 32

Bu konu 2388 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Samsung, Android'li telefonunu tanıttı 2388 Reviews

Konuyu değerlendir: Samsung, Android'li telefonunu tanıttı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2388 kez incelendi.

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1048
    @Dygsuz

Standart Samsung, Android'li telefonunu tanıttı

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Samsung'un Android işletim sistemini kullanacak akıllı telefon yapacağını açıklamasından beri "sızan" telefon adaylarına, bir nokta konuldu. Bugün öğlen saatlerinde yapılan resmi tanıtım, I7500 adlı modeli ve donanım özelliklerini tüm meraklıların beğenisine sundu.

I7500, saniyede 7.2 MB hızında HSDPA bağlantısı (3G) desteğine, 3.2 inç AMOLED ekrana, 5 megapiksel kameraya ve 8 GB dahili hafızya sahip. Dahili hafızasının yanında 32 GB'a kadar artırılabilen SDHC hafıza kartı ile uyumlu kart yuvası olan telefon, tüm bunları 12 mm kalınlığında bir bünyede toparlıyor. Ayrıca telefonda 1500 mAh'lık bir pil kullanılarak konuşma ve bekleme süreleri uzatılmış.

Telefonda Google'ın işletim sistemi Android kullanılması, bazı ayrıcalıkları da haliyle yanında getiriyor. I7500, Google'ın belli başlı servislerinden (Google Search™, Google Maps™, Gmail™, YouTube™, Google Calendar™, Google Talk™) faydalanabiliyor.

Samsung'un açıklamasına göre, I7500 haziran ayı itibariyle Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak, fiyatı ise henüz belli değil. Bu akıllı telefon da muhtemelen iPhone'da olduğu gibi kontrat karşılığında satlacak.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Samsung, Android'li telefonunu tanıttı

Kategori: Samsung

Konuyu Baslatan: Dygsuz

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 2388

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

Abla samsung kullanmadım kısa dönem kullandım x700 oda sar ( radyanu az olmasından ) bakalım bu tel nasıl etkiler dermişim :p emeğine sağlıkda bilgilendirdiğin için....

Etiketler