Senin dediğin gibi yapacağım bu sefer.. senin anladığın dilden konuşacam.. hiçbir şiirimde seni anlatamadım, belki bu sefer başarırım.. Ve duyarsın belki bahçendeki kuşun çığlığını.. yüreğin sızlarda sararsın kalbini, bakarsın dağa.. soğuğu hissedersin yüreğinde.. hislerimi anlarsın bu sefer.. sıcaklığına ihtiyacım olduğunu bilirsin... Seni bir köpek gibi sevmedim hiçbir zaman.. onurumla sevdim.. onurumu söyledim arkadaşlara.. seni anlattım.. sen benim onurumdun çünkü.. onursuz yaşanmaz derler

Bu konu 1155 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Ya Sev Ya Terket 1155 Reviews

Konuyu değerlendir: Ya Sev Ya Terket

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1155 kez incelendi.

-
    - - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ya Sev Ya Terket

Senin dediğin gibi yapacağım bu sefer.. senin anladığın dilden konuşacam.. hiçbir şiirimde seni anlatamadım, belki bu sefer başarırım.. Ve duyarsın belki bahçendeki kuşun çığlığını.. yüreğin sızlarda sararsın kalbini, bakarsın dağa.. soğuğu hissedersin yüreğinde.. hislerimi anlarsın bu sefer.. sıcaklığına ihtiyacım olduğunu bilirsin... Seni bir köpek gibi sevmedim hiçbir zaman.. onurumla sevdim.. onurumu söyledim arkadaşlara.. seni anlattım.. sen benim onurumdun çünkü.. onursuz yaşanmaz derler bu dünyada.. ben seni onurumla yaşattım bu dünyada.. sensiz de olsa onurum için yıkmadım senin için beynimde oluşturduğum tasarıyı.. ve hiç kimse yıkamaz... Gel, hisset beni.. anla.. senin kokunu hissetmek için buğday tarlasına yollama beni.. ellerinin sıcaklığını yakalamam için çöllere bırakma.. yalvarmıyorum.. anlamanı bekliyorum.. Sevmeye seninle başladım.. bir kişiyi sevmenin ne olduğunu anladım.. ağlama duygusunu verdin bana zaman zaman.. ama gülmenin değerini ağlayınca değil, seni görünce hissettim ben her zaman... bir çiçeğe dokunduğunda ne hissederse insan, onu sende buldum sonbahar günlerinde.. tazeciktin benim için.. halen daha ölesin.. yeni doğmuş gibisin.. taptaze korunmakta sana olan sevgim.. senin için büyüttüğüm sevgim taptaze... Ansızın gelen yağmurumsun benim... kaçacak fırsatım bile olmadı sevginden... gözlerin gözlerime değdiği an var oldun bende... Ve o günden beri hiç gözlerimi kapatmadım.. yağmur gibi serpildin yüreğime, güneş gibi taht kur kalbime.. o tahta sen yakışırsın sadece... Bir romanın ilk harfinde sen varsın benim için... detaylarında, süslemelerinde, en ücra köşelerinde bile sen varsın... Bilmiyorum seni neden sevdim.. benim için hiç olmayacağını düşünmüştüm kimi zaman... seni başka kollarda görmek var ya, asıl o koyardı adama zaman zaman.... ama kader 12den vurmadı bu sefer... aştı 12yi, 19a dayandı kurşun... halen daha kader kurşun sıkmaya devam ediyor kendi eliyle.. belki bu dönem, belki bir hayat dönemi boyunca da sıkacak.. Seviyorsan eğer.. bir kitaba başlar gibi sev beni, ama hiç bitirme.. elinden hiç düşmeyeyim.. özetini de çıkarma o kitabın hiçbir zaman... ömrünün sonuna kadar oku... oku... oku... seveceksen böyle sev... başladığın bir şeyi sonuna kadar sürdür.. yarıda bırakma.. ya sev ya terket... başlamakla bitirmek kişilere yakışmaz.. unutma, sende yarıda bırakıldın, hissettiklerini hissettirme, hissettiğimi hisset sadece.

Alinti

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Ya Sev Ya Terket

Kategori: Makaleler,Köşe Yazıları

Konuyu Baslatan: -

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1155